Ev / Haberler / İddialar Sağlam, Bully 2 mi Geliyor?

İddialar Sağlam, Bully 2 mi Geliyor?

Poster gg

Rockstar Games’in sevilen oyunlarından Bully uzun süredir derin bir sessizliğe gömülmüş durumdaydı. Ancak ortaya atılan iddialar hayranlara Bully 2 için yeni bir umut doğurdu. Detaylar haberimizde.

Bir dönemin efsane oyunlarından olan Bully birçoğumuzun çocukluğunda derin izler bırakan bir oyundu. Yeni başladığımız okulda türlü haylazlıklar ve ipe sapa gelmez hareketlerle okulu birbirine katarken bir yandan da bu yeni ortamda kendimizi kabul ettirmeye çalışıyorduk. Ancak Rockstar Games bu efsane serinin fişini uzun zamandır çekmiş durumdaydı. Fakat kulislerde ve forumlarda dolaşan iddialara göre Bully’nin dönüşü sandığımızdan çok daha yakın olabilir.

Bully 2’den birkaç konsept görsel.

Bully 2 İçin Güzel Haberler Var

Tanınmış oyun analistlerinden Michael Patcher’a göre Rockstar Games bu yıl kesinlikle yeni bir oyun duyuracak. GTA V’in hala Steam’in en çok satanlar listesinde olduğunu ve firmanın lokomotif markalarından olan Red Dead Redeption’ın yeni oyununun tüm rekorları alt üst ederek piyasaya yeni sayılabilecek bir zaman diliminde çıktığını göz önünde bulundurursak duyurulacak oyunun Bully 2 olması ihtimali bir hayli güçleniyor. Ayrıca IGN‘in 2017 tarihli bir haberine göre de Red Dead Redeption 2‘nin çıkışının ardından yeni bir Bully oyunu görecektik. Buna ek olarak 2017 yılında Bully 2 oyununa ait konsept çizimlerin de ortaya çıkmış olduğunu düşünürsek bu yıl yeni bir Bully oyunu görmemiz oldukça olası.

Sizce Bully 2 Rockstar’ın bu sene duyuracağı oyun olabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.