Ev / Haberler / İddialar Sağlam! L4D3 Görselleri Sızdırıldı!

İddialar Sağlam! L4D3 Görselleri Sızdırıldı!

Poster gg

Valve’ın ‘’3’’ konusundaki takıntısı hepimizin malumu. Hal böyle olunca şirket cephesinden gelen yeni bir oyunun sızıntı haberi de ilgi ile karşılanıyor. Left 4 Dead 3’e ait olduğu iddia edilen görseller oyuncular arasında heyecan yarattı. Detaylar haberimizde.
l4d3
Yılların eskitemediği serilerden olan Left 4 Dead için harika haberlerimiz var. İlk iki oyunuyla oldukça beğeni toplayan ve arkadaş gruplarının vazgeçilmezi olan oyun serisinin üçüncü oyunu için uzun süredir söylentiler duyuyorduk. Ancak bu kez bu söylentilerin boyutu da değişmiş durumda. L4D3 ‘e ait olduğu söylenen sızdırılmış görseller bizlere oyunun alıştığımız mekanlardan çok daha uzak coğrafyalarda geçeceğini gösteriyor.

Sızan ekran görüntülerinden de anlaşılacağı üzere oyun Orta Doğu coğrafyasında geçecek gibi görünüyor. Ancak hemen heyecanlanmamakta da fayda var. Zira Valve cephesinden bu sızıntı haberine dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Valve’ın bu konularda ne kadar ketum bir şirket olduğunu da göz önünde bulunduracak olursak muhtemelen beklenen açıklama hiç gelmeyecek.

l4d3

Valve Oyunlarına Ne Kadar Hakimsin? Testi Çöz ve Öğren!

Bu zamana kadar piyasaya sürdüğü hiçbir oyun serisinin 3. oyununu çıkartmaması ile kendi efsanesini yaratmış olan Valve bakalım şeytanın bacağını L4D3 ile kıracak mı? Bize düşen tek şey şu an için yalnızca oturup beklemek.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Zaten Half Life 3 de 2 gün önce çıktıydı 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.