Ev / Teknoloji Haberleri / İlk Yerli Bilim Kurgu Dizimiz Kutu’yu İzlediniz mi ?

İlk Yerli Bilim Kurgu Dizimiz Kutu’yu İzlediniz mi ?

Evet arkadaşlar başlıktan da anladığımız üzere ilk yerli bilim kurgu dizimiz olma özelliği taşıyan bu dizinin adı “Kutu” en az şekilde spoiler vermek istemekle birlikte dizinin adı üzerinden bir konu işlendiğini söylemem yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Dizimizin oyuncuları üniversiteli öğrenciler olmakla birlikte dizinin bölümleri youtube kanalı üzerinden yayınlanmaya başladı.Kendi güçleri doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalışan kardeşlerimizi bu konudaki başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Dizi Yorumu

Öncelikle diziyi yorumlamak gerekirse, bir bütçe olmadan eldeki imkanlarla çekildiğinin bilincinde olmalıyız ki buna rağmen ilk bölümünü izlediğim dizinin hiçte fena bir kurguya sahip olmadığını söylemem mümkün.İster istemez dünyalar parası döküp efek ve ortam sağlayamayan kardeşlerimiz umarım zamanla bu konularda da destekler bularak işlerini ilerletirler.Ufak bir şekilde oyunculuklarda göze batan durumlar olsa dahi daha yolun başında olmaları bence bu konuyu örtbas etmek için gayet yerinde bir sebep.Lafı daha fazla uzatmadan buraya youtube kanalını bırakıyor ve ben o linki göremem bulamam diyen arkadaşlar içinde ilk bölümü aşağıda paylaşıyorum.

Bakalım sizin yorumlarınız neler bu dizi için, paylaşarak bizi de bilgilendirebilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

BİM, Profesyonel Oyuncu Faresi Steelseries Rival 110’u Satışa Sunuyor!

Hepimiz BİM’in oyuncular için normal fiyatından ucuza satışa çıkardığı ekipmanları, konsolları ve parçaları ilgiyle takip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir