Ev / Haberler / Impostor Factory: To the Moon Stüdyosu’ndan Yeni Bir Oyun!
Poster gg

Impostor Factory: To the Moon Stüdyosu’ndan Yeni Bir Oyun!

To the Moon isimli muhteşem öyküsüyle sevilen macera oyununun bağımsız oyun geliştirme ekibi Freebird Games, yeni bir oyunla tekrar karşımıza çıkıyor. Impostor Factory ismiyle çıkış yapması planlanan bu oyunun içeriğinin cinayetle dolu olduğu söyleniyor.

Ekibin bize sunduğu şeyler oyunun ismi, fragmanı ve internet sitesindeki öne çıkan resim ile sınırlı olsa da ekip, eski projelerine aşina olan oyunculara tanıdık gelecek tarzda bir oyun olacağını açıkladı.

To The Moon testimizi çözdünüz mü?

Ayrıca Freebird Games bu oyunun takımları için ‘bir devrin sonu’ olacağının dikkatini çekerken oyun hakkında da genel bilgiler verdi. “Ekibin eski hikaye yapı stilinden sade bir geçiş ile oyuncular, kendilerini aksiyon-gizem dolu kanlı cinayetler arasında bulacaklar.”

2020’de çıkması beklenen Impostor Factory henüz oyunculara çok fazla bilgi vermemiş olsa da şimdiden dikkatimizi çekmeyi başardı. Yapımını bir süre bekleyeceğiz gibi görünüyor fakat bu süre içinde ekip boş durmuş sayılmaz. To the Moon ve Finding Paradise hayranları için yakın zamanda çıkarılan Paper Memories: Comic Stories DLC‘si şuan indirimde. Bu iki oyundan alışık olduğumuz karakterlerle bizi yeniden buluşturan üç çizgi roman, hayranlarıyla buluşmayı bekliyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.