Ev / Haberler / IndieGala’dan Beş Bedava Oyun – Toplam 51 TL!

IndieGala’dan Beş Bedava Oyun – Toplam 51 TL!

Valorant names

IndieGala anlık olarak beş tane bedava oyun dağıtıyor. Oyunların Steam’deki toplam değeri 51 TL.

Bedava oyun vermesiyle tanıdığımız IndieGala dağıtım konusunda duracak gibi değil. Siz de bilgisayarınızı oyunlarla doldurmak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayın. Freebies kısmında toplam değerleri 51 TL olan Myrne: The Quest, Planet of Mubu, Keyboard Killers, Puzzle Chambers oyunlarını bedavaya dağıtıyorlar. Oyunları alması ise çok kolay, isterseniz gelin önce biraz oyunlardan tek tek bahsedelim. Oyunların başlıklarına tıklayarak IndieGala sayfalarına ulaştıktan sonra Direct Download (kullandığınız platform) butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza doğrudan indirebilirsiniz.

Myrne: The Quest

Steam’de indirimsiz haliyle 16 TL’ye satılan oyun, Beldarak Games tarafından piyasaya sürülmüş bir rol yapma oyunu. Oyunun Steam sayfası için buraya tıklayarak, oyunu bedava almak istiyorsanız da başlığa tıklayarak gerekli linklere ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler 🙂

Planet of Mubu

Steam fiyatı indirimsiz 11 TL olan Planet of Mubu, tek oyunculu küçük bir platform oyunu. Şu anda Steam’de indirimde olan oyunun Steam mağaza sayfasına buradan, IndieGala sayfasına ise başlıktan ulaşabilirsiniz.

Keyboard Killers

Steam’de 2 TL gibi bir cüzi fiyat karşılığında satılan Keyboard Killers, hızlı yazma üzerine tasarlanmış bir indie oyun. Oyunu bedava almak isterseniz başlığa, oyunun Steam mağaza sayfasına gitmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Puzzle Chambers

GrabTheGames’in yayıncılığını, Entertainment Force’un da geliştiriciliğini üstlendiği oyunun indirimsiz Steam fiyatı 6.20 TL. Başlığa tıklayarak oyunu bedavaya indirebilir, oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Cubicle Quest

İndirimsiz Steam fiyatı 15 TL olan oyuna başlıktan bedava bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oyunu Steam mağaza sayfasına ise buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Bedava oyun haberlerini ilk siz almak istiyorsanız buraya tıklayarak Google Play uygulamamızı indirip bedava oyunların bildirimini çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Uygulamayı indirip beş yıldız verenlere de çekilişsiz bir şekilde Steam random key veriyoruz. İyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

2 Yorumlar

  1. hacı 4 tane oyun var yalnız burda 😀

  2. 5miş pardon. Ayık kafayla okuyun beyler 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.