Ev / Tanıtım Yazıları / indirGO.club – En İyi APK Paylaşım Sitesi
Poster gg

indirGO.club – En İyi APK Paylaşım Sitesi

En iyi apk sitesi neden diyoruz?

Türkiye’de birçok apk sitesi bulunmaktadır. Bu tarz web siteleri google play storedan indirilen oyunların üzerinde özelleştirmelerek yaparak yayınlamaktadırlar. Son yıllarda ülkemizde çokça site açılmış bulunmakta ve bunların arasından sıyrılmak oldukça zor. Rakip siteler çoğaldıkça farklı fikirler üretip özgün olmaya çalışmakta fayda var.
En iyi apk sitesi olmak için şunları yapmışlar; öncelikle insanların dikkatini çekecek özgün ve kullanışlı bir tema tasarlanmış. Bizce de android oyun sitelerinde tasarımı olabildiğince sade hazırlamak gerekiyor. Bu sayede kullanıcının dikkatini direkt olarak oyunlara ve uygulamalara çekebilirsiniz. Bir diğer önemli unsursa sitenin mobil uyumlu olması. Mobil uyumlu siteler google sıralamasında daha üst sıralarda oluyor. Daha da önemlisi bir android oyun sitesinin mobil ve tablet kullanıcısı masaüstü kullanıcısına göre yüzdesel olarak çok daha fazladır.

Android Oyun ve Uygulamar Hakkında

APK nedir?

Apk, android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde üçüncü şahıslar tarafından sitelere yüklenen android oyun ve uygulamaların dosya formatıdır. Genelde insanlar Google Play üzerinden indirme yapıyorlar. Bu indirilen dosyaların formatı “android package” kısaca apkdir.

OBB veya DATA nedir?

Google Playde tek link halinde görülse de bazı oyunlar dosya boyutları yüksek olduğu için çift dosya sistemine geçmiştir. Kısaca bahsetmek gerekirse apk dosyasının yanında bir de obb veya data diye başka bir dosyaya ihtiyaç duyuluyor. Bu dosya klasör içinde olduğu için genelde sitelerde sıkıştırılmış (zip veya rar) şeklinde paylaşılıyor.

indirGO.club’ın diğer indirme sitelerinden farkı ne?

Sitenin android uygulaması olması en önemli özelliklerinden biridir. Uygulama sayesinde siteye eklenen her içerik olmasa da önemli oyun ve uygulamaların bildirimlerini android cihazınızda görebilirsiniz. Ayrıca site size dört adet alternatif indirme kaynağı sunuyor. Sitede Dream League Soccer 2018, Asphalt 9 gibi en popüler oyunlar ön plandadır. indirGO.club içeriğinde daha az reklam barındırdığı için diğer sitelere göre daha kullanışlıdır. Kullandığı link kısaltma sistemine gelecek olursak; diğer siteler gibi bilindik gereksiz derecede abartılı reklamlı kısaltma servisleri kullanılırmıyor. Bunun yerine kendilerine ait ekisalt.com alan adına sahip kısaltma servisini kullanmayı tercih ediyorlar. Bu servis sayesinde linkler hem güvenli hale geliyor. Hem de rahatça indirme sitesine ulaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz, Güvenilir ve Kaliteli

Sitede bulunan tüm oyun ve uygulamalar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hiçbir oyun için ücret ödemiyorsunuz ya da koşullu bir şey yapmıyorsunuz. Güvenliğe gelecek olursak sitede bulunan tüm oyun ve uygulamalar özel sunucuda özenle virustotal ile anvitivirüs taramasından geçirildikten sonra paylaşılmaktadır. Kaliteli bir site olduğunu hem temasından hem içerikten hem de anlaşmalı olduğu kaliteli youtube kanallarından anlayabiliyoruz.
Sonuç olarak aradığınız tüm android oyun ve uygulamarı bu sitede rahatlıkla bulabilir ve android cihazınıza güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

  1. tasarımı çok hoşuma gitti. oldukça iyi bir siteye benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.