Ev / Haberler / Into the Wild 142 Otobüsü Ölüme Sebep Oldu
Valorant names

Into the Wild 142 Otobüsü Ölüme Sebep Oldu

  Into the Wild, Alaska hasretiyle yollara düşen Christopher McCandless adlı gencin macerasını anlatıyor. Christopher McCandless izole yaşamının bir kısmını Alaska’da bir otobüste geçirmişti. O otobüsü bulmak için yollara düşen bir gezgin hayatını kaybetti.

2018 yılında Sean Penn yönetmenliğinde “En İyi Film Dalında Gotham Bağımsız Film Ödülü” sahibi oldu. Into the Wild, Christopher McCandless’ın hayat hikayesini bizlere 2007 yılında sunmuştu. Filmimiz 1996 yılında yayımlanan Jon Krakauer kitabından kurgulanarak hayat buldu.

Christopher McCandless, üniversite mezuniyetinden sonra kimliğinden ve parasından vazgeçip, ailesine ve arkadaşlarına haber vermeden, hayallerinin yoluna; Alaska yoluna düştü. Kano ile Meksika’yı gezmesi, otostopla Amerika’yı neredeyse yeniden keşfetmesi onu hiçbir zaman tatmin etmedi.

Bu tatminsizlik ona yarar sağladı ve Alaska yolunda daha emin adımlarla yürüdü. Bu süreçte bulduğu ıssız otobüste 118 gün geçirdi.

Christopher’ın hayat hikayesi özellikle gezginlerin çok ilgisini çekti. Bu ilgi hem Alaska hem de 142 otobüsü için geçerliydi. No:142 otobüsü filmin en ilgi çeken ve anahtar dekorlarından biriydi. İzleyenlerin otobüsü ve Alaska’yı merak etmesine sebep olan film, çok acı bir olaya sebep oldu.

  Veramika Maikamava, Salı günü Alaska’da ölü bulundu.. 24 yaşındaki Belaruslu gezgin, otobüse ulaşma hedefiyle tabanlarına kuvvet verip, otobüse varamadan hayatını bu hayal yolunda kaybetti. Ölüm nedeni hala araştırılmaya devam eden gezgini, filmin tanıtım müziğiyle anmak istedik. No Ceiling – Into the Wild Theme.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.