Ev / Haberler / İsmi Gizli Bir Zengin, Gerçek Bir PUBG Turnuvası Düzenleyecek!
Poster gg

İsmi Gizli Bir Zengin, Gerçek Bir PUBG Turnuvası Düzenleyecek!

Kimliğini gizleyen bir milyoner, bir ada satın alıp üzerinde gerçek bir PUBG turnuvası düzenleyecek.

Battle royale furyası ne zaman bitecek diye sorarken, popüler oyun türü şimdi de gerçek dünyaya sıçramış durumda. Önce H1Z1, sonra PlayerUnknown’s Battlegrounds, ardından Fortnite, akabinde Apex Legends derken, ismi gizli bir milyoner 100 bin sterlin ödüllü ve üç gün sürmesi planlanan bir PUBG turnuvası başlatacak.

Milyoner, Airsoft silahların ve temas hassasiyetli zırhların kullanılacağı gerçek PUBG turnuvası için bir de PUBG uzmanı arıyor. Oyunun haritasını olduğu gibi gerçek bir adaya taşıyacak olan uzmana 59 bin sterlin teklif edilecek. 100 kişilik mücadelenin birincisi için de 130 bin sterlinlik bir ödül mevcut.

Milyonerin, PUBG gerçek hayat turnuvası ile ilgili belirttiği diğer detaylar arasında ise katılımcıların güvenliği konusu var. Adada doktorlar bulunacak ve çeşitli güvenlik malzemelerinin yanında besin desteği de eksik edilmeyecek. Katılımcılar günde 12 saat mücadele edecek ve üç günlük mücadeleyi kazanmak için çalışacaklar. Hazırlanan yerleşim merkezlerinde sabahlayacak ve savaşmaya devam edecekler. Turnuvanın bu kış gerçekleşmesi planlanıyor.

Süper zenginlerin butik internet sitesi Hush Hush’da verilen ilana başvurmak ve her yıl düzenlenmesi planlanan bu turnuvanın ilkine kayıt olmak için son gün 22 Nisan.

PUBG gerçek hayat turnuvası ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

  1. Bu işin arkasından Mr.Beast çıkarsa şaşırmam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.