Ev / Haberler / IT: Chapter 2 IMAX Teaseri Yayınlandı

IT: Chapter 2 IMAX Teaseri Yayınlandı

Valorant names

Çıktığı dönem sinema dünyasında büyük yankı uyandıran, gişede büyük bir başarıya imza atan, roman uyarlaması korku yapmı IT filminin merakla beklenen devamı IT: Chapter 2 için yeni bir IMAX teaseri yayınlandı. 2017’de vizyona giren ilk filmin Eylül ayında gösterime gireceği filmde karakterlerimizin yetişkin hallerini göreceğiz.

Dikkat Çeken Oyuncu Kadrosu

Dünyaca ünlü roman yazarı Stephan King‘in aynı isimli eserinden uyarlanan filmin oyun, oyuncu kadrosuyla sinema severlerin dikkatini çekmiş durumda. Filmde Bill karakterinin yetişkinliğini canlandıracak olan James McAvoy, Baverly karakterinin yetişkinliğini canlandıracak olan Jessica Chastain şüphesiz en dikkat çekenleri. Hem ilk filmde hem de devam filminde meşhur palyaço Pennywie‘ı canlandıran Bill Skasgard da filme olan sabırsızlığımızı arttırıyor.

IT: Chapter 2'den Yeni IMAX Teaseri Yayınlandı

Teaserdeki Detaylar

Teaserın ilk saniyelerinde ilk filmden hatırladığımız grubun çocukluk yıllarına gidiyoruz. Ardından yetişkinliklerini gördüğümüz karakterlerin hararetli ve bir o kadar telaşlı halleri görülüyor. Son olarak da korkunç palyaço ile tıpkı ilk filmdeki gibi küçük bir çocuğun gerilim dolu karşılaşmasını izliyoruz. Teaserı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen devam filmi IT: Chapter 2, 6 Eylül’de gösterime girecek.

Sinema dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.