Ev / Haberler / IT: Chapter 2’dan Yeni Poster Yayınlandı!

IT: Chapter 2’dan Yeni Poster Yayınlandı!

This image released by Warner Bros. Pictures shows Bill Skarsgard in a scene from "It." (Brooke Palmer/Warner Bros. Pictures via AP)
Valorant names

IT: Chapter Two için  IMAX’in resmi Twitter hesabından, yeni bir poster yayınlandı. 

Stephen King‘in ünlü romanı IT‘den uyarlanan ve ünlü palyaço Pennywise‘ı merkez alan, romanla aynı adı taşıyan ilk film 2017’de eleştirmenlerden tam not almıştı. 2 yıl boyunca serinin devam filmi seyirciler tarafından büyük bir istek ve merakla beklendi. Ve sonunda Eylül 2019‘da serinin devam filminin vizyona gireceği seyircilere duyuruldu.

Palyaço temasıyla oldukça ürkütücü bir korku/gerilim filmi olan IT‘in ikinci filminin yılın en çok hasılat yapan filmleri arasında olması bekleniyor. Ayrıca film 2 saat 45 dakikalık uzun süresiyle de dikkat çekiyor.

Dün yayınlanan filme ait IMAX posteri ise şu şekilde:

Serinin ikinci filminde Pennywise‘ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler, bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek. İlk filmin ardından devam halkasında da Andy Muschietti‘nin yönetmen koltuğunu üstlendiği “It: Chapter 213 Eylül 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Filmin kadrosundaysa, Finn Wolfhard, Bill Skarsgård, Jessica Chastain gibi isimler yer almakta.

Güncel sinema haberleri için sitemizi takipte kalmayı lütfen unutmayın!

 

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.