Ev / Haberler / Jabra Elite 65t Kulaklık İncelemesi
Poster gg

Jabra Elite 65t Kulaklık İncelemesi

Merhabalar OyunGG takipçileri, bugün sizler için çoğu kaynak tarafından piyasadaki en iyi Bluetooth kulaklık olduğu iddia edilen Jabra Elite 65t’yi inceleyeceğiz.

Jabra Elite 65t Özellikleri

Öncelikle kulaklığımız Bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. Bu da telefonunuz ile arasındaki bağlantının yaklaşık 10 metreye kadar dayanbileceğini gösteriyor. Aynı zamanda eş zamanlı olarak iki cihaza birden bağlanabiliyor.

Kulaklık yanında şarj birimi ile geliyor. Kulaklığı içine yerleştirdiğiniz zaman kulaklığınız şarj oluyor. Kulaklığın kendisi 5 saatlik kullanım süresi sunarken, bu süre şarj birimi ile birlikte 15 saate kadar çıkabiliyor.

Kulak içi bir kulaklık olan Jabra Elite 65t üç çift silikon uç ile birlikte geliyor, böylece kulağınıza en uygun olan boyutu seçerek en konforlu kullanımı sağlayabiliyorsunuz.

Jabra Elite 65t IP55 su dayanıklılığı sertifikasına sahip olduğundan, suyla belli bir miktara kadar temas ettirebiliyorsunuz. Fakat suyun altına sokmak ve belli bir süre bekletmek cihaza zarar verecektir.

Jabra Elite 65t Alexa Enabled bir cihaz, böylelikle Siri veya Google Asistant dışında Alexa’yı da kullanabilir, gelişmiş sesli komutları kullanabilir, hatta ve hatta Skyrim bile oynayabilirsiniz.(Dalga geçmiyoruz)

Ayrıca cihazın kendi içinde bir equalizer‘ı bulunuyor bu sayede kulaklığı kullanacağınız amaca göre en iyi performansı dilediğiniz şekilde alabiliyorsunuz.

Uyku sırasında kullanmak için özel ambiyans modları bulunmakta. Bu modlar sayesinde kulaklığınızdan  orman, okyanus gibi sesler geliyor ve uyumanıza yardımcı olabiliyor. Dışarıda yürürken dış sesleri duyabilmenizi sağlayan ayrı bir mod da bulunmakta.

Jabra Elite 65t Kutu İçeriği

  • Jabra Elite 65t Kulaklık
  • Şarj Birimi
  • Micro-USB kablo
  • 3 adet Silikon kulaklık ucu
  • Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi

Jabra Elite 65t Fiyatı ve Düşüncelerim

Jabra Elite 65t an itibariyle yaklaşık 1000 TL gibi bir fiyata satılmakta. Ben Black Friday indirimlerinde ürünü yaklaşık 600 TL gibi bir fiyata aldım. Öncelikle ses kalitesi gerçekten güzel. Özellikle equalizer ile biraz oynadıktan sonra gerçekten değişik bir deneyim yaşatıyor. Kullanım ile ilgili olan sorunlarımdan biri ise uzun kullanımdan sonra kulağı biraz acıtması. Fakat bu acıtmanın iyi yanı kullanım sırasında kulaklığın hiçbir şekilde düşmemesi. Çağrı performansı olarak gördüğüm en iyi cihaz olduğunu söyleyebilirim. Bulunan 4 mikrofonu sayesinde dışarıdaki sesi deaktive ederken konuşma sesini ön plana çıkarabiliyor. Eğer Bluetooth Wireless bir kulaklık arıyorsanız ve bütçeniz bu kulaklığa yetiyorsa kesinlikle piyasadaki en iyi ürün. Mükemmel olmasa da rakiplerine göre artıları eksilerinden fazla olan bir ürün.

Jabra Elite 65t hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyatını hak eden bir ürün mü? Aşağıdaki yorumlar kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.