Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Joao “KILLDREAM” Ferreira, Giants Takımından Ayrılıyor!

Joao “KILLDREAM” Ferreira, Giants Takımından Ayrılıyor!

Valorant names

Portekizli profesyonel CS:GO oyuncusu Joao “KILLDREAM” Ferreira, Giants takımından ayrıldığını Twitter hesabı üzerinden açıkladı. 

Portekizli takım Masters League Portugal’ın üçüncü sezonunda ve Superliga Orange Finals’ta yarı finale ulaştıktan sonra sırasıyla GTZ-Bulls ve Movistar Riders takımlarına elendikleri Haziran ayından beri inaktif durumdaydı.

O zamandan beri Luís “ZELIN” Lousada ile yollarını ayıran Giants takımından ayrılan isimler kervanına şimdiden kendine yeni bir takım aramaya başlayan KILLDREAM de eklendi. 26 yaşındaki profesyonel oyuncu ZELIN’e yer açmak için şubat ayında takımı tarafından yedeğe çekilmişti, iki ay sonrasında ise RIZZZ’in yerine tekrar ilk beşe dahil olmuştu.

Giants takımının 2019 yılında yerel ligler dışında tek boy gösterdiği alan NiP’i mağlup ettikleri ve 1-0-4 ile grup aşamasında sonuncu oldukları BLAST Pro Series Madrid olmuştu.

KILLDREAM’in ayrılığıyla beraber Giants takımında anlık olarak üç oyuncu bulunuyor:

Ricardo “fox” Pacheco
Christopher “MUTiRiS” Fernandes
Ricardo “rmn” Oliveira

Oyuncunun ayrılık tweetini de aşağıdan görebilirsiniz.

“Artık Giants Gaming’in bir parçası olmayacağım. Her şey için teşekkür ederim. Bu da demek oluyor ki kendime yeni bir yuva arıyorum, umarım size çok yakın zamanda güzel haberleri verebilirim. Üstümdeki bayrağı hala gururla taşıyacağıma söz veriyorum. İlgilenenler özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir.”

En güncel espor gelişmelerinden haberdar kalmak için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.