Ev / Haberler / “Jon Snow” Marvel’a mı Geliyor?

“Jon Snow” Marvel’a mı Geliyor?

Poster gg

Final sezonuna kadar gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak anılan Game of Thrones’un Jon Snow’u, Kit Harington ‘ın Marvel bünyesine dahil olacağı söyleniyor. Bu haberin ne kadarı doğru? Buyurun haberimize.

Marvel Sinematik Evreni’nde seyretme şansımız olan tek Spider-Man’i de kaybedince ağır yara alan Marvel, yeni oyuncu transferleriyle gündeme oturdu. Geçtiğimiz aylarda “The Eternals” filmini duyuran ve  Richard Madden’ı (meşhur Robb Stark) da kadroya dahil eden Marvel‘dan yeni bir Game of Thrones transferi bekleniyor.

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri olduğu iddia edilen, George R.R. Martin’in kitap serisinin uyarlaması, Game of Thrones‘un en çok kendisinden bahsettiren oyuncusu, Jonyou know nothing Snow karakterine hayat veren Kit Harington olmuştu.

Deadline’ın özel haberine göre Marvel‘ın yeni projelerinin birinin kadrosunda yer alacak olan Kit Harington, böylece Game of Thrones‘tan Marvel‘a transfer olan ikinci isim olacak. Henüz kesin bir açıklama gelmediğini hatırlatmamız gerekse de söz konusu transfer hakkında çok heyecanlı olduğumuzu da belirtmek ister, sinema haberlerimizin devamı için sitemizi takipte kalmanızı öneririz.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.