Ev / Haberler / Jon Snow’lu Call of Duty Fragmanı !
Poster gg

Jon Snow’lu Call of Duty Fragmanı !

Jon Snow’lu Call of Duty Fragmanı !

İlk açıklandığı andan itibaren biz oyun severlerde büyük bir merak uyandıran Call of Duty : Infinite Warfare bugün çıkan yeni hikaye fragmanıyla da yine tüm ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

call-of-duty-infinite-warfare-wallpapers

Call of Duty : Infinite Warfare cod serilerinde en çok tepki gören oyun oldu. İlk çıkan oyunundan bu yana piyasa da her zaman adından söz ettiren call of duty günümüze kadar gelen tüm olayları elden geçirmiş ve artık gözlerini uzay çağına dikmiş durumda. Gelelim namı değer Jon Snow yani Kit Harington’a Game of Thrones ile ünlenen yıldız oyuncu Call of Duty’de baş kötü olarak karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yıllarda çıkan Advanced Warfare’da da ünlü yıldız oyuncu Kevin Spacey’i baş kötü konumunda bulunduran Activision kötü rolleri ünlü yıldızlara vermeye devam edecek. Yeni gelen grafikler ve özellikle uzay çağının Call of Duty ile uyumunun büyük bir merak konusu olmasının yanı sıra yeni gelen hikaye modu fragmanıyla da merak devam ediyor.

Uzun zaman sonra cod’dan beklediğimiz akıcılık ve aksiyonu bu fragmanla az da olsa tatmin ettiğimizi kesinlikle söyleyebiliriz. 4 Kasım’da meraklılarıyla buluşturacak olan Call of Duty Infinite Warfare PC,PS4 ve XO için çıkacak.

 

Hakkında Murat Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.