Ev / Haberler / Just Cause 4 Steam’de Yanlışlıkla Duyuruldu!

Just Cause 4 Steam’de Yanlışlıkla Duyuruldu!

Özellikle üçüncü oyunuyla gönlümüzde taht kuran Just Cause serisinin dördüncü oyununu eminim ki aramızda benim gibi bekleyenler çoktur. Beklenen oyundan pek açıklayıcı olmasa da bir detay yanlışlıkla kullanıcılara sunuldu.

Hani bilirsiniz, Steam’i ilk açınca önünüze gelen haberler penceresi vardır ya? Bildin, işte o pencerenin ilk sayfasında Just Cause 4 için bir ön sipariş penceresi vardı. Fakat fotoğrafa tıklandığında herhangi bir pencereye ulaşamıyorduk, ki zaten Steam de bu hatayı kısa sürede fark edip ön sipariş fotoğrafını tamamen kaldırdı. Fotoğrafı alt taraftan görebilirsiniz.

Just Cause 4 Ön Sipariş Penceresi

just cause 4

Bu hadise bir kaza olmaktan ziyade oyun çıkmadan önce ortamı “hype”lamak, bir PR çalışması gibi bir şey yapıp oyunu daha etkili çıkarmak amaçlı da olabilir fakat elimizde olayla ilgili daha detaylı bilgi olmadığı için spekülasyonlardan ileri gidemiyoruz. Tek bildiğimiz şey, bu olayın gerçekten yanlışlıkla yapıldıysa Just Cause 4’ün tanıtımına yakın olduğumuz. Bildiğiniz üzere kısa süre önce oyunun geliştiricisi Avalanche Studios, Nordisk‘e satılmıştı. Açık dünyada her türlü deliliği yaptığımız bu serinin yeni oyununu biz de hepiniz gibi bekliyoruz, umarız fotoğraf yanlışlıkla yayınlanmıştır ve JC4 tanıtımı uzak olmayan bir zamandadır.

Olay hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda bizimle belirtmekten çekinmeyin, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efrıs

OyunGG projesinde genel yayın yönetmeni ve sosyal medya editörü olmakla birlikte oyunlara ilgi duyan bir yabancı dil öğrencisiyim. Oyun merakım 8-9 yaşlarımda babamın internet kafesinde başladı, o zamandan bu yana da sürüyor.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir Yorum

  1. Eray karaoğlu

    Kaç tl olacak acaba oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir