Ev / Haberler / Kablonet AKK Yerine AST Getirdi
Valorant names

Kablonet AKK Yerine AST Getirdi

Firmaların akıl karışıklığı yaşadığı günümüzde, bir gariplik de Kablonet tarafından gerçekleştirildi. AKK yok, AST var.

Bildiğiniz üzere AKN ve AKK’de belli bir limite ulaştığımızda hızımız düşürülüyordu. Kablonet sağ olsun uygulanan kararın biraz etrafından dolaşarak zekilik yaparak biz internet kullanıcılarına eziyet etmenin yeni bir yolunu bulmuş. İşte karşınızda AST (Akıllı Sınırsız Tarifeler). İsminin tatlılığına bakmayın siz. Önce tarife fiyatlarını bir gösterelim sizlere.

Kendileri AKK’siz tarifelere geçerken zaten uçuk fiyatlar açıklamışlardı. Şimdi fiyatları pek de düzeltmeden yeni AST fiyatlarını açıklamışlar. Akıl alır gibi değil doğrusu. Şirket çözümü AKK’yi gün içerisindeki kullanımlarımıza uygulayarak aslında eski sisteme en yakın çözümü bulmuş. Saat 19.00 ve 24.00 arasında internet hızını neredeyse 3’te 1’e düşürüyor. Bu da internetin en yoğun kullanıldığı saatlere denk geliyor zaten tahmin edersiniz… Günün geri kalan kısmında evet sınırsız ve pahalı interneti kullanabiliyoruz fakat bu herkesin evine gelip rahat etmesi gereken 5 saatlik dilimde internet hızı yerlerde sürünüyor olacak.

Gerçekten çok ilginç, şirketlerin pazarlama stratejilerini hazırlarken bu kadar gaddar davranıyor olması bizi çok üzüyor. Teknoloji haberleri kategorimizden gelişmeleri takip ederken, konuyla ilgili komik fikirleriniz varsa fotoğraf haline getirip Facebook Grubumuza atabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.