Ev / Haberler / Kara Cuma Yarın Başlıyor!
Poster gg

Kara Cuma Yarın Başlıyor!

Kara Cuma Yarın Başlıyor!

Oyuncuların ve Teknoloji severlerin en sevdiği gün sanıyorum ki Kara Cuma, diğer bir deyişle Black Friday olsa gerek. Tabi çoğu firma bunu tek günlüğüne gerçekleştiriyor olsa da genelde 1 hafta sürdüren yerler de bulunabiliyor. Sony bu yerlerden birisi olarak birçok indirim yapıyor bu hafta. 21-27 Kasım arasında Ps 4 oyunlarında büyük indirimler sizi bekliyor olacak. Örnek vermek gerekirse Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu 229 TL değil de 129 TL olarak satılacak.

Kara cuma

 

Tabi ayın 25’inde birçok teknoloji mağazası yurt dışında büyük bir indirim yapacak, fakat bu indirimlerin birçoğu Türkiye’de geçerli olmayacağı için internet sitelerini sıkı takip etmek gerekiyor. Eğer gözünüze kestirdiğiniz bir teknoloji ürünü varsa Amazon ve benzeri siteleri bol bol yenileyebilirsiniz hafta boyunca ve özellikle Cuma günü.

Kara Cuma Nedir?

Elbette bu sayfayı okuyan birçok kişi ne anlama geldiğini biliyor. Fakat çok kısaca özetlemek gerekirse global bir ekonomik krizin tarihe geçtiği isimdir. Diğer ve önemli durumu ise Şükran Günün’den sonra gelen ilk Cuma günü olmasıdır. Daha fazla bilgi için Wiki sayfasının linki BURADA.

İyi ve kazanca geçtiğiniz alışverişler dileriz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.