Ev / Haberler / Kara Dul’un Solo Filmi Geliyor!

Kara Dul’un Solo Filmi Geliyor!

Poster gg

Marvel sinematik evreninin şüphesiz en çekici ve en hoş karakteri olan Kara Dul için solo bir film geleceği kesinleşti. Detaylar için haberimizi okuyun.

Kara Dul

Scarlett Johansson‘ın can verdiği karakter, ilk defa 2010 yılında Iron Man 2 filmi ile çıkmıştı karşımıza. Ardından 6 farklı Marvel filminde daha başarıyla boy gösterdi ve kelimenin tam anlamıyla her filmde bizi kendine hayran bırakmayı başardı. Geçtiğimiz saatlerde güvenilir bir kaynaktan yayınlanan habere göre, film için bir senarist bulundu. Senaryoyu Jac Schaeffer yazacak.  Marvel’ın başı olan Kevin Feige, daha önceden bu filmi planladıklarından bahsetmişti. Fakat proje cümlelerden öteye geçememişti. Nihayet somut bir adım atıldığını görmek çok güzel. Ancak henüz çok yeni bir proje. Senarist ve Başrol dışında hiçbir şey kesin değil. Ne hikaye ne de filmi kimin yöneteceği.

Wonder Woman filminin yakaladığı başarı, ve insanlara kanıtladığı “Kadınlar da dünyayı kurtarabilir” fikri, şüphesiz Marvel cephesinde bu projeyi netleştirme kararını verdi. Sizce Kara Dul filmi Wonder Woman kadar iyi olabilecek mi ? Fikrinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın! İyi oyunlar!

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.