Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / KFC’den Rainbow Six Siege Turnuvası Geliyor!

KFC’den Rainbow Six Siege Turnuvası Geliyor!

Valorant names

Twitter hesabıyla, ürettiği kız düşürme simülatörüyle ve toplulukla olan etkileşimiyle oyun sektörüne yandan yandan yanaşmaya çalışan KFC, son gelişmelere göre bir Rainbow Six Siege turnuvası yapacak gibi duruyor. Detaylar haberimizde!

Rainbow Six Siege

KFC Gaming Twitter hesabında paylaştığı eğlenceli içeriklerle oyun topluluğuyla arayı iyi tutan tavukçu KFC’nin yaptığı WCOG (World Cup of Games) yani Oyunların Dünya Kupası etkinliğinin kazananı, Minecraft’ı finalde aldığı oylarla alt eden Rainbow Six Siege oldu. Turnuvada oyuncuların görüşüne sunulan oyunlar arasında Mario Kart, Rocket League gibi eserler de vardı. Etkinliğin kazananı Rainbow Six Siege olunca KFC’den bilgilendirme gecikmedi.

Daha önce attığı tweette Rainbow’un kazandığını belirten ekip, bu gönderinin içinde “R6 ailesi için büyük bir ödül ayarlayacağız gibi duruyor” ibaresini kullanmıştı. Yeni yayınladığı videoda ise R6’dan kesitlerin arkasına sert bir gitar müziği ve bağırmalar eşliğinde “Kazanılacak çok para ve tavuk var” mesajını veren KFC, turnuvayla ilgili yeni gelişmelerin 23 Eylül’de ortaya çıkacağını belirtti.

“23 Eylül. Beklemede kalın. #KFCR6”

Rainbow Six Siege

Umarız böylesine büyük bir şirketten kötü bir etkinlik görmeyiz. KFC gibi firmaların oyun sektörünün büyüklüğünü anlaması hem kendilerinin reklamını yaptırmak açısından onlara yarıyor, hem de biz oyunculara böyle güzel eğlence fırsatları çıkıyor. Böylesine kaliteli bir firmadan adına yakışacak derecede güzel bir etkinlik dileğiyle, hepinize iyi oyunlar ve afiyet olsun.

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.