Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Kingdom Come: Deliverance + 1 DLC Yalnızca 10 TL!
Poster gg

Kingdom Come: Deliverance + 1 DLC Yalnızca 10 TL!

Geçtiğimiz yıla damga vurmayı başaran kaliteli bağımsız yapımlardan Kingdom Come: Deliverance ve oyuna ait 1 DLC yalnızca 10 TL oldu. Humble Bundle üzerinde başlayan bu indirim bir hata sonucu ortaya çıkmış olabilir diye düşünüyoruz, elinizi çabuk tutmanız gerekebilir.

Kingdom Come: Deliverance 

Kingdom Come: Deliverance + Treasures of the Past DLC

Normal şartlarda oyuna ve bu DLC’ye sahip olmak için toplamda tam olarak 69.20 TL ödemeniz gerekiyor (Oyun 61 TL, DLC 8.20 TL). Ancak Humble Bundle üzerinde bir indirim başladı ve bu ikili paket 10.85 TL fiyatıyla satışa sunulmuş durumda. Mağaza sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunu satın aldıktan sonra sistem size birer ürün anahtarı veriyor ve bu anahtarları kullanarak oyununuzu ve ek paketinizi Steam üzerinden etkinleştiriyorsunuz. Böylelikle oyununuz sonsuza dek kütüphanenize eklenmiş oluyor. Ancak indirimin bugünden itibaren tam 8 gün sonra sona ereceğini de belirtelim.

Kingdom Come: Deliverance

İndirimde Hata Olabilir!

Paketin fiyatı sitede 15.50 TL olarak görünüyor ve %30 indirimle birlikte 10.85 TL’ye düşmüş. Normal şartlarda bu paketin oyuna göre daha ucuz olması pek de olası değil. Bu nedenle sistemde bir hata olduğundan şüpheleniyoruz. Şayet şüphemizde haklıysak bu hata yakın zamanda giderilebilir ve oyuna bu fiyattan sahip olmak istiyorsanız bir an önce satın almanızı öneriyoruz.

Çok büyük bir bütçeyle geliştirilmiş olan bu bağımsız yapımı oynamanızı öneriyoruz. Ayrıca oyunda seslendirmeler dışında Türkçe dil desteği bulundurduğunu da ekleyelim. Geçtiğimiz yıl büyük yankı uyandırmış olan bu oyuna kesinlikle göz atmalısınız.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir Yorum

  1. Kaçırdık keşke kaçırmasaydık. Steam anahtarları bile tükenmiş neyse alan arkadaşlara hayırlı olsun kaçıran arkadaşlara ise geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.