Ev / Haberler / Kingdom Come: Deliverance Ön Siparişte!

Kingdom Come: Deliverance Ön Siparişte!

Orta çağ macerasını bir Açık Dünya RPG oyunuyla yaşamak isteyen var mı? Tür tutuyor biliyorsunuz.

Kingdom Come: Deliverance bence oyun için bayağı uzun bir isim seçimi. Fakat ilk izlenimimi belirtmem gerekirse grafikler gayet samimi geldi gözüme. Güzel bir renk paleti kullanmışlar gibi duruyor biraz amatör gözükse bile… Warhorse Studios aslında yeni bir oyun geliştiricisi diyebiliriz ama ekipteki kişiler gayet tecrübeli. Daha önce Mafia ve Mafia II gibi iki efsane oyunda yer almış, işini bilen abiler. Bu yüzden KC: Deliverance‘dan da gayet umutluyuz diyebilirim. Biraz da oyundan konuşalım.

Oyun Kutsal Roma İmparatorluğu‘nda başlayan huzursuzluk sonucu çıkan İç Savaş, karakterimiz Henry‘i fazlasıyla üzmüştür. Köyüne yapılan saldırıda hem ailesi, hem de arkadaşları katledilir. İşte hikayemiz de burada başlıyor. Oyunun hikaye odaklı olacağından uzun bir süre bahsedilmişti zaten. Umarız senaryo güzel işlenir.

Peki, Kingdom Come: Deliverance Parasına Değer mi?

Oyun şuan 89 TL gibi bir rakamdan erken erişime girmiş gözüküyor. Bakıldığı zaman biraz pahalı gözüküyor ama eminim oyun 13 Şubat 2018 tarihinde çıkış yaptıktan sonra daha uygun bir fiyata düşecektir. Yine de sahip olmak isteyen arkadaşlara tavsiyemiz, türe olan sevgilerini bir gözden geçirip alsınlar oyunu. Sonuçta Witcher serisini sevmeyen adamın bu oyunu sevmesi beklenilemez.

Oyunun Steam Sayfası üzerinden alımınızı yapabilirsiniz. Yeni oyunlar hakkındaki haberleri Oyun Haberleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

pubg

PUBG Kalkan Güncellemesi Mi Alacak?

Kısa zaman önce Skin-Tracker sitesi Twitter hesabında paylaştığı bir görüntüyle görenleri şaşkına düşürdü, yani sizi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir