Ev / Haberler / KONAMI Lisansına Kavuşuyor!
Poster gg
pes2019

KONAMI Lisansına Kavuşuyor!

Bu yazımız futbol oyunlarını seven ve gönlü PES’te olan kardeşlerimiz için. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl PES 2018 oyununda KONAMI şirketi isim hakları konusunda sıkıntılar yaşadı.

Birçok takımın lisanssız olması, lig isimlerinin ve takım isimlerinin farklı olması da o sene PES 2018’i gözden düşürmüştü. Belli yama ve modlar ile bu sorunlar çözülse de oyunseverleri biraz üzmüştü. Oyunun Şampiyonlar Ligi lisansının dolmasıyla sıkıntıya giren KONAMI, PES 2019 için lisansları almaya başlıyor. Dünya çapında baktığımız zaman lisans konusunda FIFA’ya göre çok geride olan KONAMI, birçok lisans almak için para ve kaynak harcayacak.

PES 2019 ile ilgili farklı bilgiler

Geçtiğimiz aylarda Hong Kong Playstation tarafından sızdırılan oyunun bazı bilgileri ve kapağı da dikkat çekmişti. Kapak fotoğrafında David Beckham yer alan oyunun çıkış tarihi ise 30 Ağustos 2018 olarak göründü. Sızdırılan bilgilerdeki “Otantik Ligler” ve “Lisanslı Ligler” ibareleri de oyuncuları heyecanlandırdı.

KONAMI’nin bu yıl oynanış ve fiziğini de geliştirdiği, dev harcamalar yaptığı oyun şimdiden olumlu görünüyor. Ancak piyasada FIFA’yı geçebilmesi ve rekabeti güçlendirmesi adına, FIFA’da gördüğümüz “The Journey” tarzında farklı bir içeriği de oyuna eklemesi gerekiyor.

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.