Ev / Tanıtım Yazıları / Kristal Berraklığında Ses Kalitesi: NstaJam
Poster gg

Kristal Berraklığında Ses Kalitesi: NstaJam

Biliyorsunuz, ara sıra sitemizde IndieGogo’da yardım bekleyen ürünleri tanıtıyoruz. Bu hafta sizlere NstaJam Kablosuz hoparlörü tanıtacağız.

Hoparlörümüzün adı “NstaJam“. Adıyla uyumlu bir şekilde her türlü durumda yanınızda bulunabiliyor. İster havuz partisi yapın, ister odanızda müzik dinlemek isteyin hoparlör her duruma uyum sağlıyor. Bunu sağlayan birkaç etmen var. Birincisi NstaJam IPX7 sertifikasına sahip yani tamamen su geçirmez. İstediğiniz gibi suya daldırabiliyor hatta ve hatta suyun altında müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

İkincisi ise hoparlörün dış kısmı tamamen silikon kaplı. Bu hem toza ve kire dayanıklılık sağlıyor hem de darbelere, çiziklere ve eziklere karşı koruma sağlıyor. Şarj girişi de silikon bir parça ile kapatılıp açılabiliyor. Bir adet küçük mikrofon deliği var fakat orası da su almıyor.

Hoparlörün üstünde 4 adet tuş var. Bunlar açma/kapama, ileri, geri ve durdurma tuşları. Bu tuşların ortasında ise şarj durumunu gösteren küçük bir led var. Ayrıca hoparlöre bağlı bir adet kayış var, bu da hoparlörü herhangi bir yere asabilmemizi sağlıyor. Hoparlör dış materyal olarak ise çok tatmin edici, dokunma hissi çok güzel.

Ses kalitesine gelecek olursak, gerçekten de lanse edildiği gibi kristal berraklığında ses veriyor mu? Neredeyse evet. Böyle bir üründen beklemeyeceğim derecede yüksek bir ses kalitesi aldığımı söyleyebilirim. Hatta piyasadaki bazı büyük markaların bu tarz ürünlerini geçtiğini bile söyleyebilirim. Yapabileceğim tek olumsuz yorum telefondan verilen komutları biraz geç algılaması olabilir.

Ürünün fiyatı ise 22 dolar. Kampanya bittikten sonra fiyatı 30 dolar‘a sabitlenecek. Ayrıca satılan her hoparlörün kazancının bir kısmı “Beat Bob” adlı hayır kuruluşuna bağışlanıyor. Yeşil, mavi, siyah, pembe, bej ve turuncu olmak üzere altı renk seçeneğine sahip.

NstaJam IndieGogo üzerinden şuan desteğinizi bekliyor. Hedeflerini çoktan aştılar fakat ne kadar çok destekçileri olursa ürüne o kadar geliştirmeler yapabilecekler.

Yakında yapacağımız çekilişler aranızdan şanslı bir kişiye bu hoparlörü hediye edeceğiz. Gelişmeler için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Takipte kalın!

 

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.