Ev / Tanıtım Yazıları / La Lucci Fethiye Neden Tercih Edilmelidir?
Valorant names
fethiye otel

La Lucci Fethiye Neden Tercih Edilmelidir?

Türkiye’de yaz tatili denildiği zaman akla ilk olarak Muğla gelir. Muğla’nın en güzel ilçelerinden birisi de kesinlikle Fethiye! Deniz, kum ve güneş üçlüsünden olabilecek en güzel şekilde yararlanmak isteyenlerin bir numaralı adresi olan Fethiye; bünyesinde çok sayıda tarihi ve doğal güzellik bulundurur.

Fethiye; beş yıldızlı ve ultra her şey dahil ya da her şey dahil konsepti ile hizmet veren otelleri ile de bilinir. Bunun yanı sıra, farklı konaklama seçenekleri de vardır. Onlardan birisi de glamping! Yazımız sayesinde size Fethiye’de eşsiz bir glamping deneyimi vaat eden la lucci fethiye hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

La Lucci Fethiye Nasıl Bir Yer?

Her şeyden önce, La Lucci Fethiye’nin kent merkezine yalnızca 38 km uzaklıkta yer aldığını ifade edebiliriz. Ege atmosferinin taraflı tarafsız herkesi büyüleyen atmosferini ayağınızın altına seren La Lucci Fethiye’ye kesinlikle hayran olacaksınız. Muhteşem doğanın çevrelediği bu ortamda tatil yaptığınız için kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Karaağaç’ın Yediburunlar mevkiinde yer alan La Lucci Fethiye sayesinde Türkiye’nin başka hiçbir yerinde bulamayacağınız türden şık ve seçkin bir tatil yapabileceksiniz.

La Lucci Fethiye’yi özel kılan çok sayıda detay mevcut! Kubbe tipi odalar olarak da tanımlanabilecek yedi adet dome’dan oluşan la lucci fethiye; beş yıldızlı otellerden farksız bir konaklama deneyimi sunar. Kişiye özel havuzlarının bulunması ciddi bir avantajdır. Buna ek olarak, son derece konforlu ve keyifli konaklama detayları vaat etmesi ile de dikkat çeker. La Lucci Fethiye; doğaya dost bir konaklama seçeneği olarak göz doldurur. Ayrıca, farklı bir ortamda balayını geçirmek isteyenler için uygun bir adrestir. Romantik bir balayı tatili hayal edenlerin tercihi olmalıdır.

La Lucci Fethiye’nin oda alternatiflerine yüzde yüz hayran kalacaksınız. Bilhassa balayı suite; yeni evli çiftlerin beklentilerini sonuna kadar karşılayacak özellikleri ile göz doldurur. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız türden kubbe tipi bir odadır. Swimup oda özelliği dikkat çekicidir. Havuzun odanın içerisine kadar uzanmasıyla dikkat çeker. İnsanlar; hem iç hem de dış mekanda havuz keyfi yapma ayrıcalığına erişirler. Ayrıca, yatağın tam üzerinde yer alan ve insanların gökyüzünü ve yıldızları izlemesini mümkün kılan penceresi de dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra, konaklamak adına balayı suite seçenler; dış mekanda romantik jakuzi keyfi yapma şansına da sahip olurlar.

La Lucci Fethiye’nin Dikkat Çeken Özellikleri Nelerdir?

La Lucci Fethiye; doğayla iç içe olmayı arzulayan ancak şıklık ve konfordan ödün vermek istemeyen kişilerin bir numaralı adresi olmalıdır. Balayı suite seçeneğinin yanı sıra bir de juniorsuite vardır. Juniorsuite; masallardan farksız bir ortamda tatilini gerçekleştirmek isteyenlerin kalabileceği bir seçenektir. Kişiye özel havuz ve veranda imkanı ciddi bir ayrıcalıktır. Bunun yanı sıra, insanlar; yataklarından gökyüzünü de izleyebilirler. Şık ve seçkin konsepti ile fark yaratan juniorsuite; kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak eder.

La Lucci Fethiye; ziyaretçilerinin yeme içme isteklerini de düşünür. Bünyesinde dünya mutfaklarına ait farklı lezzetleri barındıran a la kart restoran bulundurarak gönülleri fetheder.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.