Ev / Haberler / Layers Of Fear Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Layers Of Fear Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Bu sefer de korkunun tadına ücretsiz olarak Layers Of Fear ile bakacağız. Korku oyununda insan gerçekten grafiklere boğulmak istiyor değil mi? Olumlu yorumları ve ödülleri ile karşınızda Layers Of Fear!

İzlenim:

Mağaza sayfasını açtım ve direk görselleri incelemeye başladım. Ardından tanıtım videosunu izledim ve “Wow!” dedim. Efektler olsun, grafikler olsun, seslendirmesi olsun tek kelimeyle harika. Korku oyunu meraklısı olmamama rağmen oyunu gerçekten oynamak istiyorum!

Layers Of Fear

Layers Of Fear Hakkında:

First Person olarak korku oyunu oynamak sanırım gerçekten yürek istiyor, tabii korku oyunlarına çok uzaksanız. Hikaye odaklı keşfe dayalı oyunumuzda binbir çeşit sanat ögeleri ile korku dolu anlar yaşamak mümkün. 2016’da “Best Indie Game, Best Art, Best Horror Game” ödüllerinin sahibi de Layers Of Fear olmuş.

Nasıl Alınır? :

Humble Bundle‘dan fırsatın gerçekleştiği sayfaya girdikten sonra “Add To Cart” seçeneğine tıklıyoruz, ardından çıkan “Checkout” kısmına tıklıyoruz. Gelen onaylamayı yaptıktan sonra mail adresiniz üzerinden oyun anahtarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 1GB / Radeon R7 250X 1GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.