Ev / Listeler / League Of Legends Alternatifi 5 Oyun

League Of Legends Alternatifi 5 Oyun

Poster gg

Merhaba bu yazımızda League of Legends Benzeri Oyunları yazdım. Kendimin oynadığı eğlenceli oyunları yazmaya çalıştım, en çok hangisini oynamalıyım derseniz kesinlikle BloodLine Champions diyebilirim oynarken size gerçekten zevk veren MOBA oyunlarından bir tanesi. Eğer League Of Legends oynamaktan sıkıldıysanız ya da ban yediyseniz ulan League Of Legends benzeri bir oyun oynayayım da canım sıkılmasın diyorsanız bu liste tam size göre.

League Of Legends Benzeri 5 Oyun;

BloodLine Champions

BloodLine Champions

13 Ocak 2011 tarihinde çıkarılan bu arena tabanlı ücretsiz oyun, League Of Legends‘ın en iyi alternatiflerinden birisi diyebiliriz. Ben League Of Legends oynamaktan sıkıldığımda bu oyunu açar oynardım. Siz de benim gibi League Of Legends‘tan sıkıldıysanız, sıkıntınızı giderebilecek en iyi oyunlardan bir tanesi. Bu listede en çok hangisini seviyorum derseniz kesinlikle BloodLine Champions derdim çünkü oyunu oynarken ben çok zevk almıştım eminim siz de benim kadar zevk alacaksınız bu oyundan.

Dota 2

dota 2

Dota 2 Valve tarafından 9 Temmuz 2013 tarihinde çıkarılan ücretsiz bir MOBA oyunudur. Ülkemizde MOBA severler League Of Legends ve Dota 2 olarak ikiye ayrılmış bir durumda. League of Legends harici MOBA deneyiminiz yoksa Dota 2 oynamak sizin için iyi olacaktır.

Heroes of Newerth

Heroes of Newerth

12 Mayıs 2010 tarihinde çıkarılan bu MOBA oyununun değeri League of Legends kadar bilinmese de kesinlikle League of Legends alternatifi bir oyun istiyorsanız oynamalısınız. S2 Games tarafından geliştirilen bu oyun, oynanmayı bence hak ediyor.

Heroes of the Storm

hos fan art wp hd

2 Haziran 2015 tarihinde Blizzard Entertainment tarafından çıkarılan bu MOBA oyunu League of Legends‘tan sıkılanlar gelsin diye yapılmış bir oyun olarak nitelendirilebilir. Yukarıdaki oyunlara nazaran bu oyun daha geç çıkmıştır, MOBA oyunu arıyorsanız bir şans vermeyi unutmayın.

Smite

smite

Smite Hi-Rez Studios tarafından 25 Mart 2014 tarihinde çıkarılmıştır. Üstten görünümlü MOBA oyunları haricinde çıkan oyunlardan birisidir. Kendisine 3 Boyutlu League of Legends diyebiliriz 🙂

 

League Of Legends Alternatifi 5 Oyun listemiz buraya kadardı, bu listeden sonra yukarıdaki oyunlardan birine şans vereceğinize inanıyorum hepinize iyi günler diğer yazılarımıza bakmayı unutmayın 🙂

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.