Ev / Haberler / League Of Legends Testinden Kaç Alabilirsin?

League Of Legends Testinden Kaç Alabilirsin?

Merhabalar bugün sizlere çok eğlenceli bir test hazırladım, League Of Legends Testinden Kaç Alabilirsin? Skorlarınızı yorum olarak atmayı unutmayın. İyi eğlenceler

Testler kategorimizden diğer testlerimize de göz atmayı unutmayın. Sevebileceğiniz birçok içeriği sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Facebook grubumuzda çok eğlenceli etkinlikler, çekilişler ve aile ortamı var. Sen de aramıza katılmak istiyorsan buraya tıkla.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

League Of Legends Testinden Kaç Alabilirsin? %%total%% soruda %%score%% doğru yaptın! Diğer testler için Aşağıya sürükle!

League Of Legends Testinden Kaç Alabilirsin? testimiz bu kadardı paylaşarak bu eğlenceyi arkadaşlarına da gösterebilirsin.

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Uluslararası Milyonluk PUBG Turnuvası Başlıyor!

Berlin Mercedes-Benz Arena’da başlayacak olan 1 Milyon dolarlık dev PUBG Global Invitational 2018 turnuvası 27 Temmuz’da …

Bir Yorum

  1. 10’da 10 😀 (sonraki test için aurelion solun pasifini sor bence yada ilk ryzenin q yeteneğinin adını bak onları çok az kişi bilir 🙂 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir