Ev / Haberler / Left 4 Dead 3 Yolda Olabilir Mi?
Poster gg

Left 4 Dead 3 Yolda Olabilir Mi?

Hepinizin de bildiği üzere Dünya’nın en iyi oyun geliştiricilerinden olan Valve’ın serilerin 3. oyununu çıkartmamak gibi bir huyu var. Fakat son gelişmelere göre Left 4 Dead 3 yolda olabilir.

Evolve ve Left 4 Dead serisinin geliştiricisi olan Turtle Rock Studios, ismi henüz açıklanmamış AAA bir oyun için iş ilanı bulundu. Kendi resmi sitelerinde şirketlerinde “Senior Level Designer” başlıklı bir iş ilanı açan Turtle Rock, üzerinde çalışılacak oyunun dünyaca ünlü bir FPS olduğunu da ilana eklemiş.

İlanda başvuracak adayda aranan özellikler, FPS oyun motorları hakkında bilgili olması, rekabetçi FPS oyunları üzerinde çalışma tecrübesi ve AAA FPS oyunları hakkında bilgili olmak olarak sıralanmış. Bu da bize oyunun çoklu-oyunculu bir FPS oyunu olacağını gösteriyor.

2016’da yapılan bir röportajda Turtle Rock, oynaması ücretsiz, karanlık fantastik öğeler içeren co-op bir FPS oyunu üzerinde çalıştığını söylemişti.

Bahsettikleri projeden daha sonra hiçbir bilgi gelmemesi üzerine projenin iptal olduğu düşünülmüştü. Şuan üzerinde çalışılan oyunun o proje mi olduğu yoksa çok daha ünlü bir seri olan Left 4 Dead serisinin yeni üyesi mi olduğu şimdilik bilinmiyor. Fakat daha önceden sızan bilgilerden yola çıkılarak bir sonraki Valve oyunun Left 4 Dead 3 olacağı düşünülüyor.

Siz Left 4 Dead 3’ü bekliyor musunuz? Çekilişler ve eğlenceli paylaşımlar için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. İyi Oyunlar!

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.