Ev / Haberler / LEGO The Hobbit Kısa Bir Süreliğine Bedava Oldu!
Valorant names

LEGO The Hobbit Kısa Bir Süreliğine Bedava Oldu!

En sevilen LEGO oyunlarından bir tanesi olan LEGO The Hobbit bedava oldu.  Zaman zaman bedava oyun dağıtan Humbe Bundle bu sefer de LEGO® The Hobbit™ oyununu ücretsiz hale getirdi. LEGO The Hobbit, Steam üzerinde 31 TL’den satışa sunulmuştu.

Bulmacaları, mekan tasarımları ve iyi uyarlamalarıyla, LEGO serisi birçok oyuncunun sevdiği bir seri haline gelmişti. D.C, Marvel, Star Wars, Harry Potter gibi birçok dünyayı LEGO halinde tekrar oynadığımız oyunların arasında LEGO The Hobbit de var. En sevilen LEGO oyunlarından bir tanesi olan LEGO The Hobbit bedava olarak alınabilir durumda. Oyunun Steam üzerindeki incelemeleri Çoğunlukla Olumlu yönde.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu ücretsiz bir şekilde edinmeniz için 1 gününüz var. Oyunu almak için bu bu bağlantıya tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada LEGO The Hobbit‘e tıklayın. Sonrasında Get The Game butonuna tıklayarak, oyunun etkinleştirme kodunu temin edin. E-postanıza gelen Steam kodunu kopyalayın. Steam’de sol alt köşede bulunan Bir Oyun Ekle butonuna tıklayın. Kodla Etkinleştirme yöntemini seçerek aldığınız kodu buraya girin.

 

Humble Bundle Hakkında

Humble Bundle zaman zaman yüksek fiyatlı oyunları bile bedava hale getirebiliyor. Zaten Humble Bundle üzerinden yaptığınız alışverişlerin büyük bir kısmı bağış bütçesine ekleniyor. Çok az fiyatlara Humble Bundle üzerinden birçok oyun paketi satın alabiliyor, hem Steam kütüphanenizi zenginleştiriyor; hem de büyük bir yardım hareketine katkı sağlıyorsunuz. Humble Bundle bu gün Hobbit kitabının LEGO uyarlamasını ücretsiz hale getirdi. Hobbit kitabının film uyarlaması pek beğenilmese de, Orta Dünya severlerin bu oyunun kaçıracağını zannetmiyoruz.

Oyun, hemen her sistem tarafından rahatlıkla çalıştırılabilir durumda.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

  • İşletim Sistemi: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8 with latest service packs and updates installed
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) or similar Intel CPU, such as Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1950 Pro or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Windows XP and DirectX® 9.0b and below not supported

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.