Ev / Haberler / LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30

LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30

LG’nin yeni çıkaracağı telefon LG V30 için bazı tasarımlar ortaya çıktı. Bu yazımızda size o tasarımları ve teknik özellikleri incelledik.

LG V30 LG'nin yeni amiral gemisi

LG‘nin bu seneki ikinci amiral gemisi olacak olan LG V30 ; çıkacağı tarihe bakıldığında, Samsung Galaxy Note 8 ve iPhone 8 ile güzel bir mücadele sergileyecek. OnLeak‘in yayınlamış olduğu CAD görüntüleri telefonun nasıl olacağını açıklığa kavuşturdu. Şık bir tasarıma sahip olacak olan telefon, çift kamerası ile fotoğraf severler için iyi bir haber niteliğinde. Kameraların alt kısmında bulunan parmak izi okuyucu ise ekran gövde oranını etkilemeden güzel bir yere konumlanmış durumda.

LG V30‘un boyutlarının 151.4 x 75.2 x 7.4 mm olup ekranının 6 inç olması bekleniyor. İşlemci kısmında ise Snapdragon 835 ile gelecek olan telefonda 4GB RAM ve 64GB depolama bulunuyor.

Telefonun çıkış tarihi tam olarak belli değil fakat bunun IFA 2017‘de açıklanacağı düşünülüyor. Sizce nasıl olmuş?

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Merhabalar, Oyungg.com'da grafik tasarımcı artiyen yazar olarak çalışmaktayım. Bununla birlikte kendi sayfalarımdan grafik satışları gerçekleştiriyorum. Farklı olarak arada youtube'a video üretiyorum ve arkadaşımın twitch kanalında moderatörlük yapıyorum.

Buna da bak!

Fallout Serisi Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Merhaba OyunGG takipçileri, bildiğiniz üzere E3 geçti ve Bethesda Fallout serisi hakkında hepimizi çok heyecanlandıran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir