Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Life is Strange 2 Geliyor!

Life is Strange 2 Geliyor!

Poster gg

Seçime dayalı zengin hikayeli oyunların şüphesiz en güzellerinden biri olan Life is Strange’in hayranları için güzel haberlerimiz var. Life is Strange 2 çok yakında oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Tüm detaylar haberimizde.

Kendine has grafikleri, birbirinden zor seçimleri ve olağanüstü hikayesi ile bir çok oyuncunun beğenisini kazanan bir yapım olmuştu Life is Strange. İlk oyunun ana karakteri olan Max ile yollarımız Life is Strange: Before the Storm oyununda ayrılmıştı. Bu oyunda Chloe ve Rachel ikilisinin maceralarına şahit olmuş, ilk oyunu gerisine gitmiştik. Şimdi ise hikayeyi kaldığı yerden ele alacak bir oyun geliyor. Şirket Twitter üzerinden yayınladığı kısa bir video ile serinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Çok Özledik Max!

Life is Strange: Before the Storm oyununda ana karakterimiz Chloe olmuştu. Chloe serinin sevilen karakterlerinden olsa da gözlerimiz masum ve ürkek tavırları ile ekranlarımıza konuk olan Max’i aramıştı. Bu oyun büyük ihtimalle Max ile yeniden kavuşacağımız anlamına geliyor. 27 Eylül tarihinde çıkışını yapmaya hazırlanan oyun için bizler şimdiden sabırsızlanıyoruz. Sizler de bizim durumumuzda iseniz 26 Haziran tarihinde ücretsiz olarak oyunculara sunulacak olan  The Awesome Adventures of Captain Spirit’i oynayarak heyecanınızı bir nebze de olsa dizginleyebilirsiniz.
captain spirit
Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Burak Alperen Akın

    Şu sıralar aldığım en iyi haber olabilir. İlk oyun ile BTS’nin müziklerini hâla dinlemeye devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.