Ev / Genel / Life is Strange Anroid Platform için Oynamaya Açıldı!
Poster gg

Life is Strange Anroid Platform için Oynamaya Açıldı!

5 sezonluk dizi tadında olan Life is Strange, Android platform için oynamaya sunuldu. Dontnod tarafından geliştirilen ve ilk sezonu 2015’de çıkan oyun bugün itibariyle Android platformda da oynamaya açıldı. Diğer platformlarda olduğu gibi ilk sezonu da ücretsiz oynanıyor.

Life is Strange Android Platforma Sunuldu!

5 sezonu olan macera odaklı bir hikaye oyunu oynadığımız Life is Strange’in ana karakteri Max. Oyun hikayesinde, Max’in yıllar sonra döndüğü kasabada ki yeni okul ve sosyal çevre yaşantısını anlatıyor. Oyuna bağlayan bir güzel özellikte oyun içi yaptığımız seçimleri geri dönüp değiştirebiliyoruz. Şu anda 5 sezonu olan oyun PS, Xbox ve PC platformlarında mevcuttu.

Şimdi ise tüm platformlarda indirmeye ve oynanmaya açık olan oyun, Android için “ilk bölümü ücretsiz” olarak yayınlandı. Tüm bölümlerini satın almak isterseniz 30 TL gibi bir fiyatla Google Play Store’da yer alıyor. Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre giriş/orta seviyesinde ki telefonlara FPS sorunu yaşanabiliyor.  Ve cihazın özellikleri ne kadar yüksek olursa olsun görüntü kalitesi değiştirilemiyor. Ancak bir detay var, şu anda sadece Android 6.0, OpenGL 3.1 destekleyen, ARM 64 ve 2 GB Ram’e sahip olan telefonlarda oynanabiliyor. Yakında diğer cihazlara da uyumlu olacak.

Ayrıca buradan oyunu indirebilirsiniz.

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir Yorum

  1. anroide neden geliyor androide gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.