Ev / Haberler / Life is Strange Mobil Platformlarına Geldi!

Life is Strange Mobil Platformlarına Geldi!

Poster gg

Gençlik hikayesini PC’de kaçıranlar, Life is Strange mobil için yayına girdi!  

Life is Strange bir genç kızın hikayesini, sinematik bir ortamda oynadığımız tatlı bir oyun. Steam’de bölüm bölüm satılıyor ve çoğunlukla indirimlerde ilk bölümü indirime giriyor ve hikayeyi tamamlamak niyetindeyseniz indirime girmeyen bölümleri de almanız gerekiyor. Bu bana sorarsanız yanlış bir ilerleyiş biçimi. Fakat oyun bundan sonra mobilde de oynanabilecek, durum ne olur bilemiyoruz tabii bu aşamada.

Ayrıca belirtmekte fayda var, oyun mobil platformda da bölüm bölüm yayına girecek, Android için henüz bir açıklama yapılmamış olsa da IOS işletim sisteminde bugün itibariyle satın alınabilir halde. Oyunun ilk bölüm fiyatıysa 2.99$. Umarız bölüm arttıkça fiyat değişmez ve Steam’de olduğu gibi güzel indirimler görebiliriz.

 

Android için Life is Strange Mobil Uygulaması

Android konusunda da şunu söyleyebiliyoruz; illa ki gelir ama belirli bir tarihi yok. Konuyla ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Alıp oynayacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler. Bakalım bu değişik ‘Zaman‘ oyunu sizin üzerinizde ne etki bırakacak.

Bu arada oyunun sadece ilk bölümünü oynayıp ‘Ergen işiymiş‘ demeyin lütfen, devam bölümlerinde daha farklı ve dramatik hikayelerle karşılaşıyorsunuz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

3 Yorumlar

  1. Dursun akıncı

    Oyunu seviyorum mobile çıksa da hemen oynasam

  2. Esra Şeyma Şahin

    En sevdigim oyunlardan biri. Ozellikle Chloe cok tatli bir karakter

  3. Playstation Plus ile bedavaya gelmişti ama oynamaya zamanım olmuyordu. Artık her yerde bu deneyimi yaşayabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.