Ev / Haberler / “Loki” Dizisinin Çekim Tarihi Açıklandı!

“Loki” Dizisinin Çekim Tarihi Açıklandı!

Valorant names

Marvel’ın  sevilen karakteri Loki için yaptığı dizi hazırlıkları uzun süredir gündemde. Tom Hiddleston’ın dizi hakkında yaptığı açıklamalarla detaylar netlik kazandı. 

Dünyaca ünlü Hollywood stüdyosu Disney, Disney+ projesiyle Netflix, Amazon, Hulu ve daha birçok platformu geride bırakmayı hedefliyor. Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı bilinen Disney+, MCU (Marvel Sinematik Evreni) filmlerinin tamamını bünyesinde bulunduracağı gibi “Loki”, “What If…?”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “WandaVision” ve “Hawkeye” gibi birçok yeni MCU projesine de ev sahipliği yapacak.

2021 baharında Disney+ platformunda yayın hayatına başlaması beklenen Loki dizisinde, Loki karakterine Thor ve Avengers serilerinde de  can veren oyuncu Tom Hiddleston,  rolü canlandırmaya devam edecek. Yapım için kesenin ağzını açan Disney‘in senarist olarak Rick and Morty‘nin senaristliğini yapan Michael Waldron‘u belirlediği de biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde dizi hakkında açıklama yapan Tom Hiddleston, dizi hakkındaki bazı detayları şu şekilde dillendirdi: “Loki gelecek yılın başında çekilmeye başlanacak. Çok klasik bir karakter kendisi. Onlar (Thor ve Loki), İskandinav mitlerinden geliyorlar. Kendilerine özgü bir ağırbaşlılıkları da var.

Güncel sinema haberleri için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.