Ev / Haberler / League of Legends’tan Yeni Kostüm Sızıntıları

League of Legends’tan Yeni Kostüm Sızıntıları

Bildiğiniz gibi, geçenlerde Reddit’te paylaşılan bir listede ileride gelecek bir çok kostüm ve Xayah-Rakan ikilisi sızdırılmıştı. Bu seferki sızıntımızda da birçok kostüm, yeni oyun modu ve yeni şampiyon ile ilgili ufak detaylar sızdırıldı. Yazımıza buyrun!

Listeye bir bakalım; kostüm, şampiyonları ve oyun modunu inceleyelim.

Kostümler

Ejder Büyücüsü Taliyah, Popstar Poppy, KOD ADI: QUINN (Efsanevi Kostüm) ve KOD ADI: DIANA kostümleri, bu sızdırılan kostümler arasında dikkat çekiyor, çünkü diğer konseptler hakkında henüz bir fikrimiz yok. Sızıntılar doğruysa bekleyip göreceğiz.

Yeni Oyun Modu

Snowday Castle: PvP olarak oynanacak bu oyun modunda her iki takım da kendisine duvarlar kullanarak bir kale inşa edecek ve rakip takım da bu kaleyi ”Kral” statüsüne erişmeden yıkmaya çalışacak. Kule inşa etme olayını ben de tam olarak anlayamasam da, bu oyun modu bana da ilgi çekici geliyor. Bekleyeceğiz, göreceğiz.

Yeni Şampiyon

Sızıntıdaki bilgiye göre iki kişilikli şizofren bir manyak olacak olan şampiyon, ultisi hariç bütün yetenekleriyle kombo yapabilecek. Ultisini açınca, içindeki manyağı ortaya çıkararak kendisini kaybedecek. Çok ilginç geliyor, değil mi? Fikrimce, yetenekleriyle kombo yapabildiği için bu şampiyonun Yetenek Gücü şampiyonu olma ihtimali de bir hayli yüksek.

Okuduğunuz için teşekkürler OyunGG ailesi!

 

Hakkında Efrıs

Buna da bak!

Yeni Bir Yüzüklerin Efendisi Oyunu Geliyor!

Geçtiğimiz pazartesi günü Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum isimli yeni bir oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir