Ev / Listeler / LoL’de Karşımıza Çıkan 5 Oyuncu Tipi
Valorant names

LoL’de Karşımıza Çıkan 5 Oyuncu Tipi

LoL’de Karşımıza Çıkan 5 Oyuncu Tipi

Oyungg Ekibi olarak. LoL’de karşımza çıkan 5 oyuncu tipi’ni derlemeye karar verdik. Eksik bir şeylerimiz olursa affola, yorumlardan kendi görüşlerinizi de belirtebilirsiniz.

1- Çılgın Flamerlar

Oyun daha henüz başlamıştır. Bu adam daha seçim ekranında çılgınca yazmaya başlar. Yok sen şunu al, yok sen şunu, yok şunu banla daha sonra kardeşlerim oyun başlar koridor safası, her şey iyi güzel gidiyor. Farm yapıyorsunuz dakika 5’e gelmiş bu güzel kardeşimiz. İlk kanı verir ve yardırmaya başlar. Jungledan girer, solodan çıkar. Bota kadar söver bir bakmışınız temizinden bir lose.

2.Futürsuzca Feedleyenler

Kardeşlerim bu adamlar ise koridoruna gidip affedersiniz hayvan gibi iterler. Tabi karşı jungle bunu fırsat bilir tertemiz bir gankle ilk kanı alırlar. Sonrasında tekrar, tekrar ve tekrar hata yaparlar karşı takımın oyuncusu Allah olarak diğer lanelere roam olmaya başlar. Tertemiz bir lose daha.

3.Numarını ver

Oyun ortada bir yerlerdedir. Bir team fightlık iş vardır. Takas atılır hata yapmışınızdır. Oyun uzayacaktır. Bu tarz kardeşlerimizi hemen çıldırır. “Numaranı ver. Klavye delikanlısı numaranı ver bakim!”  Tarzı söylemler başlar.

4.6 Level’a kadar Gang Yok

Artık bunu çok görmüyorum. Fakat eskiden, eski ww’de klasik bir sözdü bu. 🙂

5.Bizim Gibi Yetenekli Oyuncular

Koridoruna gidip sessizce farmını yapan. Kilini alan, yeri geldiğinde takımına destek olan. Sinirlenmeyip her koşulda sakin kalan ve oyunu taşıyanlar olarak çok yetenekliyiz.

Hakkında Ege Aktaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.