Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Lucius 3. Oyunu İle Geri Dönüyor!
Poster gg
lucius 3

Lucius 3. Oyunu İle Geri Dönüyor!

İçinde barındırdığı şiddetin yanı sıra yönettiğimiz karakterin masum görünen bir çocuk olmasıyla da akıllarda kalan Lucius serisi 3. oyunu ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Tekrar Hoş geldin Lucius!

Barındırdığı korku ve vahşet unsurlarıyla akıllarımızda yer eden seri Lucius, 2018’in son aylarında tekrar oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Tanıtım filminde gördüğümüz kadarıyla 2. oyunun kaldığı yerden hikayeyi devam ettirecek olan oyunda yine şeytanın oğlu olan Lucius isimli ürkütücü oğlan çocuğunu kontrol ederek insanlar üzerinde türlü psikopatça eylemleri gerçekleştireceğiz.

İlk iki oyunda olduğu gibi bol bol kan ve vahşet göreceğimiz oyunda ana mekan olarak Winter Hill kasabası seçilmiş durumda. Bu küçük kasabada gönlümüzce terör estireceğimiz oyun şimdilik yalnızca Steam platformu için çıkış yapacak.

lucius 3

Lucius, Özlendin.

Her ne kadar adını çok sık duyduğumuz bir oyun olmasa da Lucius kendi kemik kitlesini oluşturup, bunu yıllarca korumayı başarmış bir oyun. Serinin 3. oyununun çıkış yapmaya hazırlandığını da göz önünde bulundurursak oyunu merakla bekleyen bir kitle olduğunu anlamak hiç de zor olmayacaktır. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri oyunun fragmanı ile baş başa bırakalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.