Ev / Haberler / Machinima Artık Warner Bros.’un
Poster gg

Machinima Artık Warner Bros.’un

Machinima Artık Warner Bros.’un

Youtube ortaklığının en dev isimlerinden birisi olan ve oyuncuların ortak noktalarından birisi olan Machinima, gün itibariyle Warner Bros. çatısının altında çalışmaya başladı. Tabi bu alışverişin hem Youtube cephesinde, hemde Warner Bros.‘un geleceği için çok önemli sonuçlarının olabileceğini söylemek zor olmasa gerek. Çünkü Machinima yaptığı işlerle ve ortak çalışmalarıyla internet Dünyasının en çok bilinen isimlerinden birisi haline gelmişti.

Machinima hd

Warner Bros. bütün haklarını satın aldığını bugün basına da duyurdu Machinima’nın. Artık ortaya koyulan işler Warner Bros. adı altında yapılacak, tabi bundan sonrasında Youtube üzerinden devam edilir mi bilinmez ama Warner Bros. Digital Network dahilinde olacakları da kesin diyebiliriz. Son olarak yapılan açıklamanın bir kısmını da sizlere aktarıp noktalayalım haberimizi. “Machinima senelerdir harika işler çıkartıyor. Yaptıkları videoları, dizileri izleyenler bizim hedef kitlemizde yer alan oyuncular ve DC çizgi roman okurları. Doğal olarak güçlerimizi birleştirmemiz gerektiğini düşündük.”

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.