Ev / Haberler / Mafia 3’ten Yeni Oynanış Videoları
Poster gg

Mafia 3’ten Yeni Oynanış Videoları

Mafia 3’ten Yeni Oynanış Videoları

Son bahar gelince oyun piyasası kızışmaya başladı, Bf 1, CoD atağa kalkar da Mafia durur mu? Mafia 3 tam 2 tane yeni oynanış videosu yayınladı ve sevenlerinin kendisini hatırlamasını sağladı. Sürekli olarak oynanış videoları yayınlıyorlar tabi fakat çakma sinematiklerin yerine bunu tercih ederiz bizde, en azından neyin ne olduğunu daha iyi anlayabiliyor ve oyunun ne olduğunu görebiliyoruz böyle olunca, hem daha samimi. Videolardan birincisi para kazanmak üzerineyken, diğer video ise oyun içi silahlarla alakalı.

Videolarla sizleri baş başa bırakmadan önce soracaklarımız var sizlere, siz Mafia 3’ten ne bekliyorsunuz tam olarak? Daha kaliteli bir oynanış kalitesi mi? Yoksa hikayede bütünlük mü? Ya da ‘Bizi Mafia 2 kadar sarssa yeterli’ diyenlerden misiniz yoksa? Yorumlarda fikrinizi belirtebilirsiniz. Şahsen ben daha çok hikaye beklentisi içerisindeyim ve çita Mafia 2 olunca geçmek biraz zor gibi.

 

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.