Ev / Haberler / Mafia 3’ün Yeni Videosu Yayınlandı

Mafia 3’ün Yeni Videosu Yayınlandı

Mafia 3’ün Yeni Videosu Yayınlandı

mafia-3-hd-2048x1152

Merhaba arkadaşlar, bu haber özellikle Mafia serisi oyun sever arkadaşlarımızı mutlu edecek gibi görünüyor.2k games’in hazırladığı oyunlardan olan Mafia oyunu bu serisiyle iddaalı bir şekilde piyasada yerini almayı istiyor gibi görünüyor.Bu seferki videoda The Marcanos adlı italyan bir aile işleniyor videoda bu aile New Bordeaux tarafında hakimiyeti kurmuş güçlü bir aile olmakla birlikte bu ailenin yaptığı zülumların konu aldığı videoda, zulümler sonucu yeni doğan bir aile dikkat çekiliyor.

Mafia serisinin 6 tanıtım videosundan oluşmakla birlikte şimdilik diğer ikisinden ilki italyan mafyasını çökertmek için uğraşan acımasız ve gizemli Cassandra diğeri ise Bordeaux’ta İrlanda kartelinin lideri olan Thomas Burke ‘i işliyor.Bu fragmanla italyan mafyasının çökertmek ya da satın almak için yapılan adımları göreceksiniz.Cassandra videosu için buraya ve Thomas Burke yi konu alan video içinde buraya tıklayabilirsiniz.

7 kasımda pc,xbox ve ps4 için çıkacak olan bu oyunun yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

Mount And Blade Warband Yoldaş

Mount And Blade Warband Para/Dinar Kazanma Taktiği

Merhabalar Oyungg ailesi, bu yazımızda Mount And Blade Warband Para/Dinar Kazanma Taktiğini anlatacağım. İyi okumalar. Mount …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir