Ev / Haberler / Marilyn Monroe Netflix Filminden İlk Görüntüler Geldi

Marilyn Monroe Netflix Filminden İlk Görüntüler Geldi

Poster gg

Dünya sinemasındaki en ikonik aktris, aptal sarışın karakterlerinin yerleşmiş ismi, büyük bir çoğunluğa göre gelmiş geçmiş en güzel kadınlardan biri… Kısa ama etkileyici hayatıyla sayısız hikayenin başrolü olmuş olan Marilyn Monroe, bu kez Netflix yapımı bir filmin hikayesinin ta kendisi. Duyurulduğu günden bu yana sürekli konuşulan ve sabırsızlıkla beklenilen Marilyn Monroe’nun hayatını anlatan Netflix yapımı “Blonde” filminden ilk görseller geldi. Detaylar haberimizde.

Gerek kendi döneminin en önemli seks sembollerinden biri olması, gerek sinemada “aptal sarışın” olarak nam salması, gerekse kısa ve oldukça dramatik hayat hikayesiyle hepimizin gönlündeki tahtın sahibi Marilyn Monroe‘nun hayat hikayesinin anlatılacağı Netflix yapımı “Blonde” filmi ilk olarak 2011 yılında duyurulmuştu. Joyce Carol Oates‘in aynı adlı kitabından uyarlanacak olan filmin yayın tarihi henüz açıklanmasa da çekimleri başladı. Filmde, ünlü sarışınımız Blade Runner 2049‘dan tanıdığımız Ana de Armas tarafından canlandırılacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Andrew Dominik oturuyor.

Blonde” filminin çekimlerinden gelen ilk set görsellerinde Marilyn Monroe rolündeki Ana de Armas‘ı görüyoruz.

Ünlü yıldızın dramatik hayatı geçtiğimiz yıllarda belgeselden tutun diziye kadar birçok farklı yapıma da konu olmuştu. Netflix çatısı altında böylesine büyük bir aktrisin ve onun oldukça dramatik hayat hikayesinin uyarlanması beklentileri yükseltiyor. Umarız “Blonde” yüksekte tuttuğumuz beklentimizi karşılar. Sinema haberlerimizin devamı için bizi takip etmeyi unutmayın. Oyun ve eğlence dolu 3 günlük bir deneyim vadeden GameX hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıklayabilirsiniz. İleride gerçekleşecek etkinliklerden ve daha fazlasından haberdar olmak için ise bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.