Ev / Haberler / Marvel Inhumans Nedir?
Poster gg

Marvel Inhumans Nedir?

Aslında hikayeyi anlatan ve Inhumans Nedir sorusuna cevap veren birçok video çekildi ya da yazı yazıldı. Biz daha farklı bir noktaya değineceğiz.

Tabii, isteyenler için güzel bir anlatımı da yazıya bırakacağız fakat bu yazıdaki amaç pek o değil. Inhumans, Marvel’ın yaptığı bir dizi fakat aynı zamanda Sinema Salonları tarafından da yayınlanacak. Okurlarımıza bu durumu açıklamak istedik. Çünkü yanlış anlaşılmalar, hatalar ve büyük şirketlerin para uğruna suistimali söz konusu olabilir. Bir iki başlık altında Inhumans nedir ne değildir değinelim. Fakat önce Türkçe Altyazı seçeneği ile fragmanı bir izleyin derim.

Inhumans Hikayesi ve Marvel Evrenindeki Yeri

Bu konuyu anlatmayacağız demiştik ama en azından çok kısa bir özet geçelim ki ne olduğuna dair fikriniz olsun. Hemen aşağıya daha çok bilgi alabileceğiniz bir video da bırakıyoruz. Fakat zaten Fragman videosunda gayet açık etmeden her noktaya ufaktan değinmişler diyebilirim. Hikaye hakkında spoiler almayı sevmiyorsanız koyacağımız videoyu da izlemenize pek gerek yok.

Film mi? Dizi mi?

Evet arkadaşlar, Inhumans bir Marvel dizisi fakat ilk 2 bölümü sinema salonlarında da yayına girecek. Sebebine gelecek olursak; kısaca Imax. Imax salonlarını duymayanlar için, yapımları daha kaliteli seyredebileceğiniz, fiyatı biraz daha tuzlu salonlara Imax deniliyor. Dizimiz ise Imax’e özel çekildiği için ilk 2 bölümü bu salonlarda da yayınlanacak. Fakat Digitürk kullanıcıları evlerinden de izleyebilecek.

Imdb açısından da başarılı gitmeyen, şahsen renk paletlerini de beğenmediğim bir yapım diyebilirim. Fakat hikayesi Marvel evreninde çok önemli rol üstleniyor. İlla izleyeceğim diyorsanız evde izlemenizi tavsiye ediyorum. Tabii bu benim fikrim, gerisi size kalmış. İlk bölümü şuan Cinemaximum sinemalarında yer alıyor, izlemek isteyenlere de duyurmuş olalım.

Kast ne alemde?

Kast konusunda uzun zamandır DC ve Marvel evrenine kızıyordum. Gal Gadot muhteşem bir oyuncu fakat çizgi romanlardaki Wonder Woman‘ı ne kadar yansıtıyordu dış görünüşü açısından mesela? Fakat kast dizilimini bu dizi için beğendiğimi söyleyebilirim. Serinda Swan fiziği ve görünüşü açısından Medusa karakterine oturmuş diyebilirim. Ramsey Bolton (Snow) karakteriyle deliliğine alıştığımız Iwan Rheon da bence Maximus rolü için iyi bir seçim olmuş. Fakat Anson Mount, konuşmadan Black Bolt karakterinin duygusunu iyi verebilecek mi kuşkularım var.

Buradan sonra oturup yeni bölümleri beklemek ve izlemekten başka pek bir seçeneğimiz yok. Diğer sinema haberleri için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.