Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Marvel Ultimate Alliance 3 İçin Oynanış Videosu Geldi
Poster gg

Marvel Ultimate Alliance 3 İçin Oynanış Videosu Geldi

Bu serinin son oyunu çıkalı yaklaşık 10 yıl oldu. Bunca yıl aradan sonra 19 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek olan Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Video, oyuna dair birçok detayı da gözler önüne seriyor.

Marvel Ultimate Alliance 3

Marvel Ultimate Alliance 3 Yalnızca Nintendo Switch’e Gelecek

Dediğimiz gibi yeni oyunun çıkış tarihi 19 Temmuz 2019. Ancak serinin ilk iki oyunundan farklı olarak bu oyun yalnızca Nintendo Switch‘e özel olarak çıkıyor. Bu da çoğu oyuncuyu üzebilir diye düşünüyoruz. İlk oyun ortalamanın üstünde olsa da ikincisi inceleyen ekipler tarafından ortalama puanlar almıştı fakat oyunun geçtiği evreni sevenler için bambaşka bir yere sahip olduğu da ayrı bir gerçek.

Serinin birinci oyunu PC‘ye özel olarak çıkmıştı ancak ilerleyen yıllarda çeşitli konsollar için de dağıtımına başlanmıştı. İkinci oyun ise konsollar için geliştirildi fakat o da sonradan resmi olarak PC‘de yerini aldı. Aynı durumun yeni oyun için de geçerli olmasını ümit ediyoruz.

Marvel Ultimate Alliance 3

Oyunda Ne Gibi Yenilikler Var?

İlk göze çarpan yenilik diğer iki oyunda yer almayan bazı karakterleri yeni oyunla birlikte görecek olmamız. Videoda da görebileceğiniz gibi The Guardians of the Galaxy, Captain Marvel, Scarlet Witch, Falcon ve başka birkaç karakter oyuna dahil olmuş.

Ayrıca oyuna dair bir diğer önemli detay da hikayelerde gerçeğe sadık kalınacak olması. Oyunun resmi internet sitesinde belirtildiğine göre oyunda hikaye orijinal Thanos ve The Black Order‘a bağlı olarak bizlere sunulacak. Bu da zaten olmasını beklediğimiz önemli bir detaydı ve beklentilerin karşılanmaya çalışılmış olması bizleri sevindiriyor.

Son olarak oyunun diğer iki oyundan farklı bir ekip, Team Ninja, tarafından geliştirildiğini ekleyelim. Ayrıca oyun 4 kişiye kadar çok oyunculu desteği de sunuyor olacak.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.