Ev / Haberler / Marvel’s Avengers Oyunundan Oynanış Videosu Geldi!

Marvel’s Avengers Oyunundan Oynanış Videosu Geldi!

Valorant names

Marvel evreni biz oyuncular da dahil olmak üzere çoğu geek’in ilgisini çeken bir konu. Filmleriyle nam salmış Avengers’ın çıkacak olan Marvel’s Avengers oyunundan 18 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan videoda Thor, Hulk, Iron Man, Captain America ve Black Widow olarak oynuyoruz. Yapılan saldırılara karşı polislere yardım ederek San Francisco’yu korumaya çalışıyoruz. Taskmaster’ı alt ettikten sonra ise bize bir ali cengiz oyunu çekildiğini, dikkatimizin olması gereken yerde olmadığını anlıyoruz ve Chimera Helicarrier, Captain America da kendisinin içindeyken diğer Avenger’ların korku dolu bakışları içerisinde patlıyor.

Oyunu ilk olarak geçen sene E3‘te duymuştuk, şimdi ise gelen eleştirilere yönelik iyileştirmelerle birlikte yayınlanan bir oynanış videosu ile karşı karşıyayız. Video Gamescom 2019 etkinliği kapsamında paylaşılmıştı, dilerseniz lafı fazla uzatmadan iyi seyirler dileyelim.

Renk dokularının biraz daha iyileşmesiyle beraber benim dikkatimi çeken şey vuruş hissiyatının yeterli düzeyde olmaması oldu. Square Enix firmasının yapımcılığını üstlendiği oyunun çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olarak açıklandı. O tarihe kadar gelen geri bildirimler ve testlere yönelik iyileştirmeler oyun üzerinde uygulanacak ve Marvel’s Avengers bize en iyi şekilde sunulmaya çalışılacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayarak resmi siteye ulaşabilirsiniz. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın, iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.