Ev / Blog / Marvel’s Spider Man için yeni bir fragman yayınlandı!

Marvel’s Spider Man için yeni bir fragman yayınlandı!

Valorant names

Uzun yıllardır güzel bir Spider Man oyununa hasret olan biz oyuncuların yarasına merhem olan PS4 exclusive oyunu Marvel’s Spider Man oyunundan bir fragman daha yayınlandı.

Sony son yıllarda exclusive oyunlarla adeta bizleri coşturuyor. Her sene çıkan exclusive yapımlardan biri olan Marvel’s Spider Man oyunu da biz oyunseverleri oldukça heyecanlandırmış durumda. Geçtiğimiz gün yayınlanan oynanış fragmanı ise bu heyecanı körükledi diyebiliriz.

 Fragmanda dikkatimizi çekenler

Fragmanda dikkatimizi çeken ilk unsur tabii ki muazzam grafikler. Bir diğer unsur ise oldukça eğlenceli bir Marvel karakteri olan Spider Man‘in, yeni Spider Man oyununda da oldukça eğlenceli olduğu görülüyor. Fragmanda oyundaki düşman ve dost karakterler vurgulanmış. Bunlar dışında fragmanda pek de dikkatimizi çeken bir şey olmadı.

Marvel’s  Spider Man ne zaman çıkıyor?

Marvel’s Spider Man 7 Eylül 2018’de Playstation 4 için çıkacak. Playstation 4 exclusive olan oyun diğer platformlara çıkış yapmayacak.

Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.