Ev / Haberler / MATRİX Yeniden Çekilmeyecek!
Poster gg

MATRİX Yeniden Çekilmeyecek!

Son günlerde gündeme oturan Matrix remake yapılacak haberleri, birçok sevenini üzmüştü. Fakat çok güzel haberler var! MATRİX Yeniden Çekilmeyecek!

Son günlerde bilim kurgu sevenlerin en çok konuştuğu konu sanırım Matrix sil baştan çekilirse ne olur, nasıl olur, bir efsane batırılır mı? Gibi konulardı. Çünkü hepimiz iyi biliyoruz ki sinema sektörü ekmeğini yediği şeyleri batırmayı ve kendi ayağına sıkmayı çok seviyor.

Fakat hepimizi sevindiren haber filimin yazarı ve senaryo ekibinde yer alan Zak Penn tarafından Twitter üzerinden verildi, belli ki insanların buna takılmasına içerlemiş ve açıklama yapma isteği duymuş. Yazar filmin sil baştan çekilmeyeceğini net bir dille belirtmiş, yani film Matrix evreninin devam filmi olacak!

Keanu Reeves Olmazsa Bir Anlamı Yok!

Sizleri birde bu yandan sevindirelim o zaman, başrol olarak başka bir isim düşünmenin imkansızlığını da dile getirmiş kendi hesabından Zak Penn, yani devam filmlerinde anlaşmaya gidilirse Keanu Reeves yeniden karşımızda olacak.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.