Ev / Haberler / M&B Warband Steam Ödülleri Adayı Oldu!

M&B Warband Steam Ödülleri Adayı Oldu!

Poster gg

Merhaba Oyungg okurları, bu yazımda sitemizde bol bol paylaştığım Mount and Blade Warband oyununun  Steam Ödülleri Adayı Oldu! haberini yazdım. İyi okumalar.

Steam tarafından her yıl düzenlediği Steam Awards’a bu yıl Türk yapımı olan Mount and Blade Warband, Nedensizce Sevilen (No Apologies) kategorisinde aday oldu. Bence de Mount and Blade Warband Nedensizce Sevilen kategorisi şampiyonu olması gerekiyor. Özellikte Türk milletinin sevdiği Mount and Blade Warband modlanabilir yapısı ve alanında kendisiyle yarışacak pek rakibi olmadığı için kendini çok sevdirmişti.

Nasıl Destek Olurum?

Herkesin severek oynadığı Mount and Blade Warband’a destek olmak istiyorsanız. Sadece 24 saat sürecek olan oylamada destek oyu atabilirsiniz 🙂 Oylama 26 Aralıkta Başlayacak. Siz de destek olmak istiyorsanız http://store.steampowered.com/SteamAwards/ adresinden Mount and Blade Warband’a oy verebilirsiniz.

Steam Awards’da Mount and Blade Warband‘ın yer aldığı diğer kategoriler ise “Annemin Spagettisi Oyunu”, “Rüyalarımı Süsleyen Oyun” ve “Düşündüğümden Çok Daha İyi Çıkan Oyun” kategorilerinde de Warband’a oy verebilirsiniz.

Mount and Blade Warband’ı Satın Almak için 5 Neden! yazımıza da bir göz atmayı unutmayın 🙂

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.