Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Merakla Beklenen Captain Marvel Fragmanı Geldi!
Poster gg

Merakla Beklenen Captain Marvel Fragmanı Geldi!

 Uzunca bir süredir beklenilen ve Infinity War’un son sahnesinin ardından daha da merak uyandıran Captain Marvel filminden ilk fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Açıkçası fragmandan filme dair aman aman bir şey anlatılmıyor. ama gelin bizleri heyecanlandıran bir iki noktaya hızlıca değinelim. 

Nick Fury

Daha önceden kesinleşen bir bilgi olmasına rağmen insanları en çok heyecanlandıran nokta iki gözü de sağlam bir ve genç bir Nick Fury görmek oldu. Samuel L. Jackson ağabeyimizin zaten rolünde ne kadar başarılı olduğunu söylememize onca filmin ardından gerek duyulmadığı kanaatindeyim. Captain Marvel filminde de fikrimce yine en çok üzüleceğimiz nokta gözünü nasıl kaybettiği olacak. Bir kahramanlık sırasında mı ? Yoksa işkence mi ? Göreceğiz bakalım.

Kostüm ve Özel güç

Kostüm konusunda en net söylenebilecek şey kostümün muazzam gözüktüğü. Maşallah Razer gibi ışıklı mışıklı. Biraz da bu hanımın özel güçlerinden bahsedelim. En basit haliyle anlatmak gerekirse Captain Marvel isimli ablamızın birden fazla özel gücü var. Uçmak, insan üstü güce ve hıza sahip olmak vs vs. Ama en önemli detay enerji ile yapabildikleri. Wasp karakterini hepiniz bilirsiniz, temelde aynı özellik Captain Marvelda da var. Ellerinden enerji fışkırtıp insanları sağa sola fırlatabiliyor. Ayrıca süper güçlü olması, stamina seviyesinin yüksekliği sayesinde yavaş yorulması gibi diğer güçleri de temelde vücudundaki bu enerji emme

Yıllardır Shield ajanlarının ne kadar güçlü ve tehlikeli olduklarına defalarca şahit olduk. Bakalım Sword ajanları ne kadar iyi ? Filmi bekleyip göreceğiz. Yeni gelişmeler için takipte kalın! Ayrıca henüz izlememiş kişiler için fragmanı aşağıya bırakıyorum. İyi oyunlar!

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.