Ev / Blog / Merhaba Oyungg, Merhaba Sinema Severler,Merhaba Oyuncular…

Merhaba Oyungg, Merhaba Sinema Severler,Merhaba Oyuncular…

Aramıza hoş geldin, siteye kadın eli değmesi bizleri de çok mutlu ediyor, nice böyle güzel yazıya! – Eran “AramdaJungle” Küçük

Kendimden bahsetmeyi pek sevmem diyerek, sabaha kadar kendini anlatan bloggerlar’dan değilim, ama öncelikle tanışmamız gerekiyor sanırım bu işlerin usulü bu. O zaman başlayalım,çok kısacık kendimi tanıtmak isterim; Öncelikle İnsan olmaya çalışan,okuyan,gezen,çok konuşan,araştıran yeri gelincede soruşturan bir iletişim öğrencisiyim.

Burada neler paylaşacaksın? sorusuna  hemen açıklık getiriyorum konuya, burada önceliğim Marvel ve DC’nin güncel dizi, film yada fragman haberleri olacak fakat bununla birlikte sevdiğim ve sevebileceğinizi düşündüğüm filmleri ve dizileri yada bunların fragmanlarını da zaman zaman paylaşıyor olacağım sizinle

Bunun yanında eğer sizinde izlememi,paylaşmamı istediğiniz ‘bunu da mutlaka denemelisin’ dediğiniz bir filim olursa yazın bana! Birlikte izleyelim!

Hakkında Cansu Hocaoğlu

Sinema aşığı,yazar,çokça okur,hep güler! Marmara üniversitesinde offline öğrenci,online film avcısı.Durun! Ben bu filmin sonunu biliyorum!

Buna da bak!

Son Yıllarda Yapılmış 27 Yerli Yapım Oyun

5-10 maddelik listelerden ziyade şöyle dolu dolu bir liste yapalım istedik, 27 tane oyun anacağız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir