Ev / Haberler / Metal Gear Survive Oyununun Çıkış Videosu Yayımlandı

Metal Gear Survive Oyununun Çıkış Videosu Yayımlandı

Poster gg

Metal Gear Survive Çıkış Yapıyor!

Konami tarafından yapımı süren Metal Gear Survive bildiğiniz üzere serisinin diğer oyunlarına nazaran gizlilik ve aksiyon oyunundan çıkıp hayatta kalma türüne geçiş yapmoştı. Bazı oyuncular tarafından saçma bulunuyor ama bazı oyuncular ise bir de böyle denemek istiyor. Konami tarafından 20 Şubat 2018 Tarihinde çıkış videosu yayımlandı, yazımızın sonunda videoyu bulabilirsiniz.

Hepimizin beklediği Metal Gear Survive, 22 Şubat 2018 tarihinde çıkış yapacağı belirtildi. Çoğu yapımcının yaptığı gibi bu oyunda da oyun çıkmadan çıkış videosu yayımlandı. Videodan gördüğümüz kadarıyla, çeşitlilik eklenmiş. Düşmanların yapısı ve savaş mekanikleri oyuncuları korkutabileceği için çıkış videosuna yaş sınırı konuldu.

Örnek Korkutucu Sahne

Her oyun gibi bu oyununda çıkış videosu oyunu sattırabilmek için çok güzelce ayarlanmış. Her ne kadar oyun bu kadar özenle hazırlansa da oyun içi bu kadar güzel olacak mı? Hepimiz çıkışını dört gözle bekliyoruz. Oyunda beğendiğim birkaç özellik ise üs inşaa etme oldu açıkçaksı çıkış videosunda da bu bahsettiğim konu geçiyor. Boss savaşlarını ise film izler gibi izleyeceğimize şüphe yok. Oyun şu an için PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Konami Tarafından Paylaşılan Metal Gear Survive Çıkış Videosu;

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.